Demi Lovato jako dziecko była molestowana seksulanie?

Piosenkarka nie powiedziała tego wprost. ale...

Demi Lovato już jako dziecko miała problemy, które doprowadziły ją do załamania nerwowego i próby samobójczej. Już w wieku 7 lat jej musiała podpisać umowę, która zabraniała jej popełnić popełnić samobójstwo. Powodów takiego zachowania można szukać w traumatycznych przeżyciach z dzieciństwa. Lovato przyznała, że w szkole była obiektem kpin, jednak spotkały ją jeszcze dużo gorsze rzeczy. CZYTAJ TAKŻE: DEMI LOVATO: MUSIAŁAM PODPISAĆ KONTRAKT, ŻE NIE POPEŁNIĘ SAMOBÓJSTWA! DEMI LOVATO WIEDZIE SPOKOJNE ŻYCIE W DOMU

- Moja rodzina wie, o co chodzi. Kiedy będę już gotowa wyjawić to przed całym światem, odzyskam wolność. Na razie mogę o tym mówić w piosenkach - na przykład słowa do "Warrior" mówią wszystko za mnie. Wszystko jest w piosence - podkreśla Lovato.

Analizując tekst piosenki warto zwrócić uwagę na sformułowanie: "There’s a part of me I can’t get back / A little girl grew up too fast" ("Jest część mnie, której nie mogę odzyskać / Mała dziewczynka, która dorosła zbyt szybko"). Czyżby chodziło o molestowanie?

CZYTAJ TAKŻE: ZMARŁ TATA DEMI LOVATO DEMI LOVATO TOPLESS NA OKŁADCE NOWEJ PŁYTY

Komentarze

Skomentuj
  • Writer_Paulina (gość)

    Chodzi o jej matkę która ciągle ją taszczała na kastingi itp. i demi ciągl się przejmowała swoją urodą

    26.08.2013 21:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×