"Demony da Vinci". 3. sezon od 27 października na FOX [ZDJĘCIA]

Już od 27 października będziemy mogli oglądać 3. sezon serialu „Demony da Vinci” na kanale FOX.

Multimedia

Zdobywca dwóch nagród Emmy, serial autorstwa Davida S. Goyera, współtwórcy scenariusza do trylogii „Mroczny rycerz powstaje” i „Człowieka ze stali” śledzi „nieopowiedzianą” historię jednego z największych geniuszy świata, w okresie jego burzliwej młodości w renesansowej Florencji. Błyskotliwy i pełen pasji dwudziestopięcioletni da Vinci to artysta, wynalazca, fechmistrz, kochanek, marzyciel i idealista. Jako wolnomyśliciel o niemalże nadludzkim intelekcie i talentach, próbuje żyć w granicach danej mu rzeczywistości i epoki.

W drugim sezonie serialu, który możecie aktualnie oglądać na FOX Leonardo (Tom Riley) zostaje wciągnięty w panujący we Florencji chaos w wyniku spisku rodziny Pazzich, Wawrzyniec (Elliot Cowan, „Miłość i inne nieszczęścia”) jest poważnie chory, więc da Vinci musi niezwykle wysilić zarówno swój umysł, jak i ciało, aby bronić miasta przed siłami Rzymian. Główny bohater w dalszym ciągu będzie próbował odnaleźć Księgę Liści oraz rozwiązać tajemniczą historię swojej matki. Ale nie tylko Leonardo poszukuje pradawnej księgi, mężczyzna odkrywa nowych wrogów, którzy mogą być jeszcze gorsi niż siły papieża Sykstusa (James Faulkner, „X-Men: Pierwsza klasa”). Poszukiwania Leonarda zmuszą go do odwiedzenia odległych krain oraz do przewartościowania wszystkiego, co wiedział o świecie i swojej własnej historii.

W serialu zobaczymy m.in. Laurę Haddock („Capitan America: Pierwsze starcie”), Laurę Pulver („Czysta kres”) oraz Blake’a Ritsona („Serena”).

"DEMONY DA VINCI" 2. SEZON, 4. ODCINEK, WE WTOREK, O GODZ. 21:00, NA FOX!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×