"Design Dream. Pojedynek na wnętrza". Ania Wyszkoni prowadzącą nowego show w Polsacie! O czym będzie?

Nowy show w Polsacie! Stacja ujawniła, że już wkrótce w ramówce pojawi się "Design Dream. Pojedynek na wnętrza", a jego prowadzącą będzie znana wokalistka - Ania Wyszkoni, która w tym roku obchodzi 25-lecie pracy artystycznej. O czym będzie nowy program?

Multimedia

Ania Wyszkoni poprowadzi program w Polsacie!

Szykuje się nowość w Polsacie! Do ramówki stacji wejdzie program "Design Dream. Pojedynek na wnętrza", w którym o nagrodę pieniężną walczą projektanci wnętrz. Uczestnicy show poszukiwani byli jesienią 2020 roku przez firmę Rochstar - producenta programu.

Mąż Joanny Przetakiewicz przeszedł ciężką chorobę. "Leżał bez ruchu, pod kroplówkami, miał zamknięte oczy"Zobacz więcej

Na profilu Telewizji Polsat w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym widać logo oraz prowadzącą show. Stoi tyłem, a jej tożsamość to zagadka. Wiadomo już jednak, że chodzi o Annę Wyszkoni, która w czasie pandemii koronawirusa postawiła na poszerzanie horyzontów.

Cieszę się, że Polsat powierzył tę rolę właśnie mnie. Prowadzenie programu to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie, a ja bardzo lubię wyzwania! Myślę, że jeszcze niewiele osób o tym wie, ale projektowanie wnętrz to moja wielka pasja. Od września kształcę się w tym kierunku. Tematyka programu jest mi więc bardzo bliska.

Podczas wyborów Miss Polski 2020 Ania Wyszkoni pojawiła się jako muzyczny gość specjalny. Już wtedy Prowadząca galę Paulina Sykut-Jeżyna zapowiedziała, że wkrótce zobaczymy wokalistkę w Polsacie, w całkiem nowej roli.

"Design Dream. Pojedynek na wnętrza" - o programie

Sześciu zdolnych projektantów wnętrz rywalizować będzie o wyjątkową nagrodę pieniężną oraz tytuł najlepszego projektanta programu. W każdym odcinku na uczestników czekać będzie zadanie polegające na stworzeniu projektu pomieszczenia jak najbardziej dopasowanego, pod względem funkcji i stylu, do wymagań bohaterów danego epizodu. Projekty mają być odpowiedzią na zmiany, które zachodzą w życiu bohaterów i na ich nowe potrzeby. Poszczególne aranżacje powstaną w specjalnych boksach – kopiach projektowanego wnętrza. Projektanci będą musieli wykazać się kreatywnością, stylem i co najważniejsze, trafić w gust domowników oraz dwuosobowego jury. To właśnie eksperci wyeliminują jednego z uczestników, który w najmniejszym stopniu odpowie na potrzeby bohaterów odcinka. Wybór zwycięzcy pozostanie jednak w rękach bohaterów, którzy jeszcze długo po programie będą mogli cieszyć się z efektów metamorfozy. Wygrany projekt zostanie zrealizowany w ich domu.

Natalia Szroeder i Ania Wyszkoni nowymi Trenerkami "The Voice of Poland" i "The Voice Kids"?Zobacz więcej

W ostatnim, finałowym odcinku zmierzy się dwóch najlepszych projektantów. - "Design Dream. Pojedynek na wnętrza" to konkurs na naprawdę wielką skalę, a zarazem ogromna dawka wnętrzarskich inspiracji przekazana w prosty, ale ciekawy sposób. Jestem pewna, że widzowie pokochają ten program – podsumowuje prowadząca Anna Wyszkoni.

Zobacz galerię

Źródło: PrzeAmbitni/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    "Design Dream. Pojedynek na wnętrza wiosną 2021 od Marca w polsacie

    24.01.2021 22:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×