"Detektyw" - 3. sezon z laureatem Oscara, Mahershalem Ali! O czym opowie?

To już pewne! "Detektyw" powróci z 3. sezonem. Główną rolę zagra Mahershala Ali, który w 2017 r. odebrał Oscara za rolę w filmie "Moonlight". O czym będzie opowiadać fabuła 3. sezonu "Detektywa"?

Multimedia

Główną rolę w 3. sezonie serialu "Detektyw" (ang. "True Detective") zagra Mahershala Ali, który ma na swoim koncie m.in. oscarową rolę w filmie "Moonlight" oraz występy w serialach "House of Cards" czy "Luke Cage". Aktor wcieli się w postać Wayne’a Haysa - detektywa, który spróbuje odkryć tajemnicę makabrycznej zbrodni dokonanej w górach Ozark.

Ruszyły prace nad 3. sezonem serialu HBO! Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wciąż nie podano oficjalnej informacji dotyczącej 3. sezonu "Detektywa". Media podają, że Nic Pizzolatto napisał już scenariusz dwóch odcinków, a przy projekcie pracuje także scenarzysta David Milch ("Deadwood", "Luck"). Za kamerą 3. odsłony "Detektywa" ma stanąć Jeremy Saulnier.

Pierwsza seria została znakomicie przyjęta przez widzów. Główne role zagrali w niej Matthew McConaughey i Woody Harrelson. Drugi sezon, mimo równie dobrej obsady (Colin Farrell, Rachel McAdams, Taylor Kitsch i Vince Vaughn) był dla wielu zawodem. Jak będzie w przypadku trzeciego?

Komentarze

Skomentuj
  • .! Ze (gość)

    Z. Z.

    19.12.2017 17:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×