"Detektyw". Jak kiedyś wyglądał Krzysztof Rutkowski? Jak zmieniał się słynny detektyw? Zawsze miał kwadratową fryzurę?

Lata mijają, a Krzysztof Rutkowski wciąż pozostaje najpopularniejszym polskim detektywem. Kontrowersyjny showman uwielbia rozgłos wokół swojej osoby i nie wygląda na to, aby kiedykolwiek miało się to zmienić. Zobaczcie, jak kiedyś wyglądał Krzysztof Rutkowski! Jak zmieniał się słynny detektyw? Zawsze miał kwadratową fryzurę?

Multimedia

Krzysztof Rutkowski zawsze był postacią kontrowersyjną. Urodził się 6 kwietnia 1960 roku w Teresinie. Były milicjant w nowej, odnowionej i demokratycznej Rzeczypospolitej Polskiej zrobił zawrotną karierę. Zresztą w milicji wytrzymał zaledwie kilka lat, po czym mundur milicjant i pracę na mokotowskim komisariacie zamienił na sportową kurtkę i zdecydowanie bardziej luźny styl bycia. Już w 1988 roku i do 1990 był dyrektorem agencji ochroniarskiej "Sekuritas".

Jak zaznacza Janusz Kubik z [Dziennika Łódzkiego, który dotarł do archiwalnych zdjęć Krzysztofa Rutkowskiego, słynny detektyw szybkie sportowe samochody zmieniał jak przysłowiowe rękawiczki, podobnie jak piękne kobiety, którym autografy wypisywał na piersiach, ramionach i dłoniach.

Krzysztof Rutkowski pokazał swój ogromny dom! Słynny detektyw opływa w luksusy?Zobacz więcej

Krzysztof Rutowski, wraz ze swoją ówczesną żoną Anną, otworzył Biuro Detektywistyczne Rutkowski w 1990 roku w Wiedniu. Wówczas zajmował się głównie tematyką używanych aut, ponieważ rocznie tranzytem przez Polskę jechało wtedy na wschód ponad 100-150 tysięcy ukradzionych samochodów. Wraz z kolejnymi latami popularność Krzysztofa Rutkowskiego rosła, czego apogeum osiągnął w latach 2001-2006, gdy telewizja TVN realizowała program "Detektyw" z Rutkowskim w roli głównej.

Już w 1993 roku Krzysztof Rutkowski próbował dostać się do Sejmu - kandydował do Sejmu z 6. miejsca listy Bezpartyjnego Bloku Wspierania Reform w województwie skierniewickim i otrzymał 1106 głosów. Sztuka ta udała mu się dopiero w 2001 roku, gdy startował z list Samoobrony RP.

Dzisiaj Krzysztof Rutkowski znany jest nie tylko z rozwiązywania spraw kryminalnych, ale też licznych związków z kobietami, działalności w branży disco polo oraz... wyjątkowej i już wręcz memicznej fryzury! Sprawdziliśmy, czy Krzysztof Rutkowski zawsze miał kwadratową fryzurę!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Bolek ten z motorówki (gość)

  To dziwne w tym kraju, można pajacować do woli.W sumie to gówno mnie obchodzi ale chciałbym wiedzieć czy aby na pewno

  21.08.2019 22:29
 • Bella (gość)

  Żałuję że nie ma zdjęcia Krzysia na wózku inwalidzkim.Jak go aresztowali to zemdlał

  08.07.2019 13:36
 • Krzysiek R. (gość)

  Przez to jest kurwa pajac na gumce gumka pęka pajac stęka

  08.07.2019 13:30
 • Boja (gość)

  Ten rumun co taki rozkraczony osral się

  08.07.2019 09:01
 • Polak (gość)

  On jest nikim,nikim a już na pewno nie jest detektywem Nie posiada licencji Detektywa Nawet nie ma kwalifikowane pracownika ochrony Jest nikim Nikim,milicjant to komunista

  08.07.2019 04:34
 • Banan (gość)

  ...nasz kraj jest areną dla takich "cudaków"...oj Krzysiu,Krzysiu

  07.07.2019 21:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×