"Detektyw Kate". Znana z "Gotham" Jessica Lucas już wkrótce na tropie kryminalnych zagadek! Gdzie oglądać?

"Detektyw Kate" to trzymający w napięciu serial opowiadający o młodej, zdeterminowanej detektyw Kate Jameson (w tej roli Jessica Lucas znana m.in. z "Gotham" czy "Life as we know it"), która pewnego dnia popełnia fatalny w skutkach błąd i robi wszystko, by naprawić koszmarną pomyłkę.

Multimedia

#„Detektyw Kate” od czwartku 11 lipca o godz. 21.00 w 13 Ulica! - sprawdź program tv

Detektyw Kate Jameson rozpoczyna pracę w policji i już pierwszego dnia popełnia fatalny błąd, pozostawiając służbową broń bez nadzoru. Pistolet zostaje skradziony, a następnie użyty jako narzędzie zbrodni. Za namową starszego oficera – przyjaciela jej zmarłego ojca młoda detektyw nie wspomina przełożonym o incydencie, co rzutuje na dalszy przebieg śledztwa i pochłania więcej ofiar. W scenerii tętniącego życiem Vancouver Kate mierzy się z poczuciem winy, trudnymi relacjami w życiu prywatnym i zawodowym, ale przede wszystkim prowadzi trudne kryminalne śledztwa, które zweryfikują wyznawane przez nią wartości i lojalność.

Brytyjska odpowiedź na "Bates Motel"? Jakie mroczne wizje rodzą się w głowie miłego nastolatka?Zobacz więcej

Oprócz Jessiki Lucas znanej z Gotham czy Life as we know it obsadzie serialu pojawią się Dylan Bruce (Orphan Black) jako detektyw Nolan Wells, partner Kate w Wydziale Zabójstw, Lochlyn Munro (Riverdale) w roli Mike’a Huntleya, byłego przyjaciela jej ojca; Terry Chen (The Expanse) jako Bill Chen oraz Luvia Peterson (Continuum) jako Meg Harris, przyjaciółka Kate z pracy. Rolę Rity Gallo, matki głównej bohaterki, zagra Venus Terzo (Arrow).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×