"Detektyw". Krzysztof Rutkowski kiedyś i dziś. Tak wyglądał słynny detektyw bez charakterystycznej fryzury! Zobacz unikalne zdjęcia Krzysztofa Rutkowskiego

Krzysztof Rutkowski - jego nie trzeba przedstawiać! Od przeszło trzech dekad jest wciąż obecny w show-biznesie i nie tylko. Charakterystyczną fryzurę słynnego detektywa jest w stanie rozpoznać niemalże każdy. Jednak Krzysztof Rutkowski nie zawsze miał na głowie swój słynny "kwadrat"! Zobacz, jak kiedyś wyglądał Krzysztof Rutkowski. Publikujemy unikatowe zdjęcia!

Multimedia

Jak kiedyś wyglądał Krzysztof Rutkowski?

Krzysztof Rutkowski zawsze był postacią kontrowersyjną. Urodził się 6 kwietnia 1960 roku w Teresinie. Były milicjant w nowej, odnowionej i demokratycznej Rzeczypospolitej Polskiej zrobił zawrotną karierę. Zresztą w milicji wytrzymał zaledwie kilka lat, po czym mundur milicjanta i pracę na mokotowskim komisariacie zamienił na sportową kurtkę i zdecydowanie bardziej luźny styl bycia. Już w 1988 roku i do 1990 był dyrektorem agencji ochroniarskiej "Sekuritas".

Jak zaznacza Janusz Kubik z Dziennika Łódzkiego, który dotarł do archiwalnych zdjęć Krzysztofa Rutkowskiego, słynny detektyw szybkie sportowe samochody zmieniał jak przysłowiowe rękawiczki, podobnie jak piękne kobiety, którym autografy wypisywał na piersiach, ramionach i dłoniach.

Krzysztof Rutkowski mieszka w ogromnym domu. Bogactwo w czystej postaci!Zobacz więcej

Krzysztof Rutkowski kiedyś i dziś

Krzysztof Rutowski, wraz ze swoją ówczesną żoną Anną, otworzył Biuro Detektywistyczne Rutkowski w 1990 roku w Wiedniu. Wówczas zajmował się głównie tematyką używanych aut, ponieważ rocznie tranzytem przez Polskę jechało wtedy na wschód ponad 100-150 tysięcy ukradzionych samochodów. Wraz z kolejnymi latami popularność Krzysztofa Rutkowskiego rosła, czego apogeum osiągnął w latach 2001-2006, gdy telewizja TVN realizowała program "Detektyw" z Rutkowskim w roli głównej.

Już w 1993 roku Krzysztof Rutkowski próbował dostać się do Sejmu - kandydował do Sejmu z 6. miejsca listy Bezpartyjnego Bloku Wspierania Reform w województwie skierniewickim i otrzymał 1106 głosów. Sztuka ta udała mu się dopiero w 2001 roku, gdy startował z list Samoobrony RP.

Dzisiaj Krzysztof Rutkowski znany jest nie tylko z rozwiązywania spraw kryminalnych, ale też licznych związków z kobietami, działalności w branży disco polo oraz... wyjątkowej i już wręcz memicznej fryzury! Sprawdziliśmy, czy Krzysztof Rutkowski zawsze miał kwadratową fryzurę!

Zachwyciła fanów odważnym zdjęciem. "Myślałam że to Pamela Anderson"Zobacz więcej

Krzysztof Rutkowski i jego słynna "kwadratowa" fryzura

O swojej fryzurze Krzysztof Rutkowski nie rozmawia. Wiadomo jedynie, że strzyże się w salonie w Warszawie. W jaki sposób ją osiągnął? Dziennikarze Polska Press zapytali jednego z najlepszych łódzkich stylistów, który jednak poprosił o pozostanie anonimowym:

Przeszczep włosów z tyłu głowy na środek czy na zakola to dzisiaj żaden problem, ale - patrząc na najnowsze fotografie pana Rutkowskiego - wnioskuję, że nie poddał się on temu zabiegowi - tłumaczy mistrz grzebienia, prosząc jednak o zachowanie anonimowości. - Dzisiaj znamy dwie doskonałe metody likwidowania łysiny. Pierwsza to peruka nowej generacji, tak przyczepiana do skóry głowy i zrobiona z takich włosów, że właściwie nie do odróżnienia od naturalnego uczesania. (...) Jest też drugi sposób, znany od niedawna - kontynuuje stylista. - To tzw. natryskowe zagęszczanie włosów. Buteleczka sprayu z drobinkami włosów kosztuje ok. 150 zł. Spryskanie nimi głowy każdą fryzurę uczyni gęstą przynajmniej na tydzień. Potem zabieg trzeba powtórzyć.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Vajk (gość)

  Niech jedzie z tymi giwerami na Ukrainę. Jak się nie zesra, to uwierzę, że jest gieroj.

  27.07.2022 19:46
 • Dzik (gość)

  Rutek.... bomba kurwa . Poznań

  09.11.2021 22:07
 • Dzik (gość)

  Rutek.... bomba kurwa . Poznań

  09.11.2021 22:07
 • Dzik (gość)

  Rutek.... bomba kurwa . Poznań

  09.11.2021 22:06
 • Dzik (gość)

  Rutek.... bomba kurwa . Poznań

  09.11.2021 22:06
 • Justa (gość)

  Ale jaja on sam się wyróżnia jaki z niego detektyw kazcje mu poszukać tego co rodzinę zabil i tu dupa czarna bo by w portki nasrał lepiej niech się cieszy tymi bzdurami że jest detektywem z Bożej łaski nic nie umie nic nie potrafi szkoda mi go ale gadane ma może to na tym polega

  07.11.2021 12:25
 • Wkurzona (gość)

  Te co za nim szalały to były mądre inaczej. Żenada

  07.11.2021 11:47
 • Bolek ten z motorówki (gość)

  To dziwne w tym kraju, można pajacować do woli.W sumie to gówno mnie obchodzi ale chciałbym wiedzieć czy aby na pewno

  21.08.2019 22:29
 • Bella (gość)

  Żałuję że nie ma zdjęcia Krzysia na wózku inwalidzkim.Jak go aresztowali to zemdlał

  08.07.2019 13:36
 • Krzysiek R. (gość)

  Przez to jest kurwa pajac na gumce gumka pęka pajac stęka

  08.07.2019 13:30
 • Boja (gość)

  Ten rumun co taki rozkraczony osral się

  08.07.2019 09:01
 • Polak (gość)

  On jest nikim,nikim a już na pewno nie jest detektywem Nie posiada licencji Detektywa Nawet nie ma kwalifikowane pracownika ochrony Jest nikim Nikim,milicjant to komunista

  08.07.2019 04:34
 • Banan (gość)

  ...nasz kraj jest areną dla takich "cudaków"...oj Krzysiu,Krzysiu

  07.07.2019 21:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×