"Detektyw". Krzysztof Rutkowski stanie przed sądem? Grozi mu do dwóch lat więzienia! Jest niewinny?

Krzysztof Rutkowski znowu ma kłopoty z prawem. Słynny detektyw został oskarżony o prowadzenie działalności detektywistycznej bez wymaganej licencji. Rutkowski twierdzi jednak, że jest niewinny.

Multimedia

Krzysztof Rutkowski stanie przed sądem - taką informację podał 3 września br. portal lodz.naszemiasto.pl. Detektyw został oskarżony o prowadzenie działalności detektywistycznej bez posiadania wymaganej licencji.

Krzysztof R. usłyszał zarzut prowadzenia działalności detektywistycznej bez wymaganej licencji, za co grozi do dwóch lat pozbawienia wolności – powiedział prokurator Tomasz Szczepanek z Prokuratury Okręgowej w Łodzi w rozmowie z portalem lodz.naszemiasto.pl.

Detektyw Krzysztof Rutkowski powraca do telewizji! Kiedy premiera jego programu?Zobacz więcej

Krzysztof Rutkowski nie obawia się jednak procesu. Detektyw twierdzi, że śledczy zachowali się w tej sprawie nieprofesjonalnie, a on sam jest niewinny.

Z przykrością muszę stwierdzić, że w sprawie tej policjanci z Retkini skompromitowali się i razem z prokuraturą na siłę postawili mi ten zarzut. Działałem pro publico bono. Jak można twierdzić, że skoro jechałem autem z żoną i detektywem z licencją, to złamałem przepisy. Moim zdaniem śledczy w tej sprawie zachowali się żenująco i nieprofesjonalnie – tak Krzysztof Rutkowski skomentował sprawę na łamach portalu lodz.naszemiasto.pl.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×