"Detektyw". Krzysztof Rutkowski trafił do szpitala! Co się stało słynnemu detektywowi?

Krzysztof Rutkowski właśnie zaniepokoił swoich obserwatorów w mediach społecznościowych. Słynny celebryta branży detektywistycznej, showman i wokalista disco polo w jednej osobie trafił do szpitala! Sprawdźcie, co się stało!

Multimedia

Krzysztof Rutkowski, którego lata temu mogliśmy oglądać w serialu dokumentalnym TVN pt. "Detektyw", a ostatnio na antenie Superstacji w audycji "Kryminalna Polska. Krzysztof Rutkowski", zaniepokoił swoich obserwatorów na Instagramie!

Wszystko za sprawą zdjęcia ze szpitala! Okazało się, że były detektyw trafił na stół operacyjny! Co się stało?

Witam Was Bardzo Serdecznie z niecodziennego miejsca Szpitala WAM w Łodzi 🏨 Ci, którzy wczoraj spekulowali, dlaczego zostałem zaznacony flamastrem 🖍 mają dzisiaj odpowiedz 💥 zerwany parę lat temu na robocie 🚔 mięsień grzebieniowy przegrał z doktorem Krzysztofem Nowakiem i jego ekipą 👍 Super udana operacja 321 Bomba 💣 i pozamiatane 🔪 Dziękuje w imieniu własnym jak również Wszystkich Pacjentow Szpitala WAM , który ma ogromny dorobek naukowy i znany jest z mega profesjonalizu personelu medycznego 🚑💉👌 za to, że dzięki Wam czujemy sie bezpieczni lecząc sie u Was. Nie miałem nigdy czasu, żeby to ogarnąć, ale kiedy w rozmowie z Krzysztofem chciałem przełożyć kolejny termin operacji, spojrzenie doktora storpedowało moje myśli o zmianie terminu 🌪 Oczywiście nie obyło się bez atrakcj Pani anastazjolog doktor Annie Pruszyńskiej-Bednarek zapodała narkozę niczym lot w kosmosmos z gen. Mirkiem Hermaszewkim odlecialem 🚀 Raz jeszcze Dziękuje , Szpital WAM 🏨🚑💉🔪💥🎬

Krzysztof Rutkowski śpiewa disco polo! "Czy to jest możliwe?" Oczywiście!Zobacz więcej

Fani Krzysztofa Rutkowskiego życzą celebrycie powrotu do zdrowia (pisownia oryginalna):

O jak ładnie Panie Krzysztofie bez tych śmiesznych włosów pozdrawiam i zdrowia życzę

Bez tego czegos na glowie co zwą to włosami wyglądasz Krzysztofie 👌

Fajny beret 🤣😉🤣duzo zdrowia😉

Dużo zdrówka prezesie 💪👍

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Holownik (gość)

  Lekarz który znieczula to anestezjolog... Anastazja to imię damskie panie Rutkowski

  04.02.2021 20:47
 • Krótko (gość)

  Pojebus !!!

  04.02.2021 15:28
 • Bolo (gość)

  proszę was nie nazywajcie tego błazna detektywem. To obraza dla ludzi solidnych wykonujacych uczciwie pracę detektywa. lepiej załatwcie mu wizytę u psychiatry albo miejsce w senatorium Tworki. tam może bredzić że jest detektywem może mu uwierzą.

  04.02.2021 14:25
 • Bolo (gość)

  proszę was nie nazywajcie tego błaznz detektywem. To obraza dla ludzi solidnych wykonujacych uczciwie pracę detektywa. lepiej załatwcie mu wizytę u psychiatry albo miejsce w senatorium Tworki. tam może bredzić że jest detektywem może mu uwierzą.

  04.02.2021 14:22
 • ~PARAGRAF (gość)

  Czyżby wreszcie zajął się nim psychiatra z prawdziwego zdarzenie ? Według mnie, później powinna nastąpić stosowna "rekonwalescencja" z bardzo dobrej klasy psychologiem od przerażającej prześladowczej manii wielkości,na którą ten biedny człowiek cierpi. Może to okaże się zbawienne dla jego chorego umysłu ? Cóż, próbować zawsze warto, a niekiedy (jak w tym przypadku) jest wręcz wskazane. Słów ubolewania,ani współczucia nie przesyłam.

  03.02.2021 12:17
 • Wredna (gość)

  Jaki on jest przyjebany ,a te wlosy i jego ryj masakra....

  03.02.2021 10:36
 • Abdul WisiMuLacha (gość)

  To jest cymbał czesany w wazonik.Niech jeszcze zrobi transmisje z oddawania stolca :))

  03.02.2021 10:31
 • Wkurzona (gość)

  Głowa chora, ciało chore, rozumu brak

  03.02.2021 10:18
 • Kokosz (gość)

  Promujecie bylego zomowca podajacego sie za detektywa, bez prawa wykonywania tego zawodu za pranie brudnych pieniędzy dla mafii paliwowej...

  03.02.2021 09:59
 • terko (gość)

  Górniak zaczyna wyglądać jak Michael Jackson, a Rutkowski jak Górniak wyglądająca jak Michael Jackson ... co tu się dzieje?! :o

  03.02.2021 09:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×