"Detektyw". Mama Krzysztofa Rutkowskiego nie żyje. Popularny detektyw poinformował o tym media

Mama Krzysztofa Rutkowskiego, Urszula Rutkowska, nie żyje. Popularny detektyw sam poinformował o tym media za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Multimedia

Mama Krzysztofa Rutkowskiego nie żyje

Urszula Rutkowska zmarła w niedzielę, 22 września 2019 r. Miała 83 lata. Smutną informację przekazał syn, Krzysztof Rutkowski, który zamieścił w mediach społecznościowych nagłówek z serwisu Patriot24.net. Okazuje się, że mama Rutkowskiego nie zdążyła przyjąć medalu przyznanego jej przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

Krzysztof Rutkowski wziął ślub z Mają Plich! Uroczystość odbyła się w Pałacu znanym z "Projektu Lady"!Zobacz więcej

Pogrzeb Urszuli Rutkowskiej odbędzie się na cmentarzu w Niepokalanowie-Teresinie, gdzie przez lata pracowała w miejscowym Urzędzie Stanu Cywilnego, pełniąc funkcję kierowniczki. Data uroczystości nie została jeszcze podana. Krzysztof Rutkowski i jego żona, Maja, w sobotę wzięli udział w udzieleniu kobiecie Sakramentu Ostatniego Namaszczenia. W sieci Rutkowski napisał:

Była z Nami przez całe życie, zawsze pogodna i dbająca o wszystkich dookoła, życzliwa. Z ogromnym żalem po stracie Uli, ale widocznie potrzebowali Jej gdzie indziej 🙏

Także Maja Rutkowski postanowiła pożegnać teściową, pisząc:

Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... Pozostaną po nich buty i telefon głuchy... Zawsze będziemy Ciebie kochać.

Rutkowscy chwalą się zdjęciami z podróży poślubnej! Gdzie odpoczywają?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×