"Detektyw". Matthew McConaughey o powrocie serialu: Jeśli scenariusz będzie dobry, nie będę zastanawiać się ani chwili!

W jednym z ostatnich wywiadów Matthew McConaughey przyznał, że powrót serialu "Detektyw" na antenę HBO jest możliwy! Jeśli tylko scenariusz nowej serii będzie dobrze napisany, on nie będzie zastanawiać się ani chwili nad przyjęciem propozycji.

Multimedia

O powrocie serialu "Detektyw" mówi się już od dłuższego czasu. Jakiś czas temu szef programowy HBO - Casey Bloys zapowiedział, że są spore szanse na powstanie kolejnej serii tej produkcji. Teraz w dyskusję o powrocie "Detektywa" włączył się Matthew McConaughey - odtwórca tytułowej roli w 1. sezonie serialu.

Aktor zapowiedział, że jeśli HBO faktycznie myśli o stworzeniu 3. sezonu, to z pewnością mogą na niego liczyć, o ile tylko scenariusz będzie dobrze napisany. Wiele zależy jednak od reżysera serialu Nica Pizzolatto, z którym McConaughey już rozmawiał w tej sprawie.

Czy 3. sezon "Detektywa" dojdzie w końcu do skutku?

CZYTAJ TAKŻE:

Trzeci sezon na HBO?Zobacz więcej

Przypomnijmy, że "Detektyw" to serial, w którym każdy sezon skupia się na innej, zamkniętej historii. Również bohaterowie zmieniają się wraz z wprowadzeniem nowych wydarzeń. Sezon pierwszy, w którym zagrali Matthew McConaugheyem i Woodym Harrelsonem, otrzymał bardzo dobre recenzje. Jednak sezon drugi nie powtórzył już tego sukcesu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×