"Detektyw Murdoch". 11 sezon serialu już wkrótce w Epic Drama! Kiedy premiera?

Doskonałe wieści dla wszystkich fanów serialu "Detektyw Murdoch". Wielkimi krokami nadchodzi 11. sezon uwielbianego przez widzów serialu! Kiedy będzie można oglądać go na antenie Epic Drama?

Multimedia

Fani serialu "Detektyw Murdoch" już mogą zacierać ręce. Wielkimi krokami nadchodzi 11. sezon serialu, którego premiera już wkrótce nastąpi na antenie Epic Drama! Kiedy dokładnie? Tego dowiemy się 18 marca!

W 11. sezonie "Detektywa Murdocha" Murdoch zostaje wrobiony w morderstwo tancerki z burleski. Jego posterunkowi zostali zastrzeleni w zasadzce, a Brackenreida ostatnio widziano z przystawionym do głowy pistoletem. Za porwanie dr Ogden odpowiedzialny jest skorumpowany polityk i jego ludzie.

Murdoch i dr Ogden niespodziewane znajdują zakopane zwłoki. Co wydarzyło się nad rzeką?Zobacz więcej

Murdoch przebywając za kratami musi udowodnić swoją niewinność, w czym w tajemnicy pomaga mu detektyw Llewellyn Watts. W kolejnych odcinkach pojawi się między innymi Alexander Graham Bell, który pomaga Murdochowi po tym, jak w czasie wyjątkowej kolacji ku czci Helen Keller zostaje zamordowany jeden z gości.

Zobaczymy także dziwny wypadek samochodowy, którego zagadka musi zostać rozwiązana przed upływem wyznaczonego terminu. Poznamy także szalonego chirurga, któremu w próbie przeszczepu organów przeszkadza Mary Baker Eddy, założycielka Stowarzyszenia Chrześcijańskiej Nauki.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×