"Detektyw Murdoch 14", odcinek 5. Nowa sprawa okazuje się o wiele bardziej skomplikowana, niż Murdoch przypuszczał

W nowym sezonie serialu detektyw Murdoch dociera do członka rodziny, o którym nigdy wcześniej nie słyszał... Wywoła to pewne komplikacje, ale o tym przekonacie się w kolejnych odcinkach serii, które możecie oglądać na kanale Epic Drama. Co wydarzy się w 5. odcinku serialu?

Multimedia

"Detektyw Murdoch 14" odcinek 5, dzisiaj, piątek, 21.01.2022 godz. 21:30 - oglądaj na Epic Drama!

W kościele w dniu swojego ślubu zostaje zamordowany Wendell Merrick (Zack Keller). Detektyw Murdoch ma wątpliwości związane z tym niedoszłym małżeństwem. Panną młodą miała bowiem zostać prosta wiejska dziewczyna Eunice McGinty (Waneta Storms), która nie bardzo pasowałaby do swego przyszłego męża.

W toku dochodzenia okazuje się, że zmarły był homoseksualistą, a ślub miał być sfingowany, ponieważ aby odziedziczyć majątek ojca Merrick musiał się ożenić.

W tej sytuacji podejrzanym staje się partner ofiary, który miał być jego drużbą. Jednak ten trop okazuje się fałszywy. Tymczasem kochanek zamordowanego popełnia samobójstwo. Murdoch rozpoczyna śledztwo od początku. Sprawa okazuje się o wiele bardziej skomplikowana, niż dotąd przypuszczał.

W poprzednim odcinku Student zostaje znaleziony martwy z poparzeniami elektrycznymi na głowie. Zespół bada, czy za jego śmierć odpowiadają dwaj amerykańscy profesorowie psychologii prowadzący nietypowe eksperymenty.

O serialu

Oparty na powieściach Maureen Jennings serial miał swoją premierę 20 stycznia 2008 roku na kanadyjskim kanale Citytv. Jego debiut poprzedziły trzy programy telewizyjne, w których w postać Murdocha wcielił się Peter Outerbridge. Sam serial liczy obecnie 15 sezonów, 229 odcinków i został wyemitowany w ponad 100 krajach.

Więcej ciekawych informacji o serialu znajdziesz w tym artykule:

5 rzeczy, których nie wiecie o hitowym serialu Epic Drama! Nowy sezon nadchodzi!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×