"Detektyw Murdoch 2", odcinek 6. Murdoch staje się zazdrosny i obawia się o swoją bezstronność

Lata 90. XIX w.: William Murdoch sięga po nowatorskie techniki kryminologiczne, takie jak badanie odcisków palców i traseologia, aby wyjaśniać najbardziej makabryczne morderstwa i chwytać przestępców. Co wydarzy się w szóstym odcinku drugiego sezonu kultowego serialu kryminalnego?

Multimedia

"Detektyw Murdoch 2" odcinek 6, piątek, godz. 21:30 - sprawdź program TV

Umiera młoda Lillie Dunn (Alex Paxton). Okazuje się, że w dniu swojej śmierci dziewczyna została zwolniona z pracy. Dr Ogden na podstawie sekcji zwłok orzeka, że przyczyną zgonu był prawdopodobnie krwotok po zabiegu nielegalnej aborcji. Trop wiedzie do doktora Isaaka Tasha (Steven McCarthy). Mężczyzna miał w przeszłości romans z Julią Ogden. Dowiedziawszy się o tym, Murdoch coraz bardziej zaangażowany w związek z lekarką, staje się zazdrosny. Obawia się także, czy Julia badając tę sprawę, będzie potrafiła zachować bezstronność. Wkrótce cała prawda wychodzi na jaw. Wtedy William jest zmuszony zmienić zarówno założenia śledztwa, jak i swój stosunek do lekarki.

O serialu

Oparty na powieściach Maureen Jennings serial miał swoją premierę 20 stycznia 2008 roku na kanadyjskim kanale Citytv. Jego debiut poprzedziły trzy programy telewizyjne, w których w postać Murdocha wcielił się Peter Outerbridge. Sam serial liczy obecnie 15 sezonów, 229 odcinków i został wyemitowany w ponad 100 krajach.

Więcej ciekawych informacji o serialu znajdziesz w tym artykule:

5 rzeczy, których nie wiecie o hitowym serialu Epic Drama! Nowy sezon nadchodzi!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×