"Detektyw Murdoch" sezon 15, odcinek 3. Murdoch ściga znanego zbiegłego skazańca

4 kwietnia na antenę Epic Drama powraca z 15. sezonem uznany na całym świecie serial kryminalny „Detektyw Murdoch”. Najnowsza odsłona serii składać się będzie z 24 odcinków i została podzielona na dwie części. Co wydarzy się w trzecim odcinku?

Multimedia

"Detektyw Murdoch" sezon 15 odcinek 3, piątek, 22.04.2022 godz. 20:30 na Epic Drama - sprawdź program tv

Co się wydarzy w trzecim odcinku? Murdoch ściga znanego zbiegłego skazańca, który ma powiązania z dawno popełnionym morderstwem. Tropiąc go, zastanawia się, czy za tamtą zbrodnię skazano właściwego człowieka.

O serialu

W 15. sezonie możemy spodziewać się licznych zaskakujących zwrotów akcji. Ktoś będzie grozić śmiercią doktorowi Zygmuntowi Freudowi, który przyjedzie do Toronto na wykład. W serialu gościnnie pojawią się takie gwiazdy jak: Colin Mochrie w roli prywatnego detektywa , który zmienił się w psychopatycznego mordercę Ralpha Fellowsa; Peter Stebbings w roli pomysłowego przedsiębiorcy Jamesa Pendricka, a także Peter Keleghan jako nieustraszony szpieg Terrence Myers. W jednym z odcinków widzowie będą również mieli okazję zobaczyć występ trenera mistrzów Toronto Raptors, Nicka Nurse'a.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×