"Detektyw Murdoch" sezon 15, odcinek 8. Murdoch i Brackenreid dokonują przypadkowego odkrycia dot. szpiega Meyersa [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Detektyw Murdoch” to uznany na całym świecie serial kryminalny. Najnowsza, piętnasta odsłona serii, składa się z 24 odcinków i została podzielona na dwie części. Co wydarzy się w ósmym odcinku?

Multimedia

"Detektyw Murdoch 15" odcinek 8, piątek, 29.04.2022 godz. 20:30 na Epic Drama - sprawdź program tv

Podczas śledztwa w sprawie pchnięcia nożem Murdoch i Brackenreid przypadkiem odkrywają, co w życiu cywilnym robi szpieg Terrence Meyers (Peter Keleghan).

O serialu

W 15. sezonie możemy spodziewać się licznych zaskakujących zwrotów akcji. Ktoś będzie grozić śmiercią doktorowi Zygmuntowi Freudowi, który przyjedzie do Toronto na wykład. W serialu gościnnie pojawią się takie gwiazdy jak: Colin Mochrie w roli prywatnego detektywa , który zmienił się w psychopatycznego mordercę Ralpha Fellowsa; Peter Stebbings w roli pomysłowego przedsiębiorcy Jamesa Pendricka, a także Peter Keleghan jako nieustraszony szpieg Terrence Myers. W jednym z odcinków widzowie będą również mieli okazję zobaczyć występ trenera mistrzów Toronto Raptors, Nicka Nurse'a.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×