"Detektyw" sezon 3. odcinek 4. Pierwsze zatrzymanie w sprawie porwania dzieci Purcellów! Co zrobią detektywi? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Co wydarzy się w 4. odcinku serialu "Detektyw"? Czy to Hays i West doprowadzili do zatrzymania niewinnej osoby? Kto zostanie złapany jako pierwszy? Sprawdź, co wydarzy się w 4. odcinku 3. sezonu serialu "Detektyw"!

Multimedia

"Detektyw" sezon 3. odcinek 4. w poniedziałek, 28.01.2019 o godz. 3:00 i 20:10 w HBO i HBO GO! - sprawdź program tv

Wayne Hays (Mahershala Ali) wraca wspomnieniami do tajemniczego zniknięcia 12-letniego Willa i jego 10-letniej siostry Julii Purcell z 1980 roku. 35 lat wcześniej Hays i jego były partner Roland West (Stephen Dorff) prowadzili tę tajemniczą sprawę.

Co czeka detektywa Wayne'a Haysa? Sprawdź opisy odcinków 3. sezonu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 4. odcinku 3. sezonu serialu "Detektyw" Hays i West dostrzegają związek między lokalnym kościołem i porwaniem dzieci Purcellów. Detektywi tropią podejrzanego i przeprowadzają kolejne przesłuchanie. W tym samym czasie Woodard (Michael Greyeyes) zostaje zatrzymany przez grupę samozwańczej sąsiedzkiej straży obywatelskiej.

"Detektyw" sezon 3. odcinek 4. - kiedy premiera?

Premiera 4. odcinka trzeciego sezonu serialu HBO "Detektyw" odbędzie się w nocy z niedzieli na poniedziałek, 28 stycznia w HBO i HBO GO – o godz. 3:00 nad ranem oraz później o godz. 20:10. Odcinek będzie też dostępny w HBO GO. Premiery kolejnych odcinków odbywają się co poniedziałek w HBO i HBO GO o godz. 3:00, z powtórką o 20:10.

Lista nowych seriali i kontynuacji HBO i HBO GO na 2019 rok! [DATY PREMIER, ZWIASTUNY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×