"Detektyw" sezon 3. Opisy odcinków. Co czeka detektywa Wayne'a Haysa? [OPIS FABUŁY, ZWIASTUN, ZDJĘCIA, DATA PREMIERY]

"Detektyw" sezon 3. Opisy pierwszych czterech odcinków nowego sezonu "Detektywa" są już dostępne. Z jaką historią będzie musiał zmierzyć się tytułowy bohater, w którego wcieli się Mahershala Ali? Sprawdź opisy odcinków 3. sezonu "Detektywa".

Multimedia

"Detektyw" sezon 3. Opisy odcinków

Trzecia odsłona antologii HBO pt. "Detektyw" powraca na ekrany już na początku roku. Tym razem akcja toczyć się będzie równolegle w trzech różnych okresach i opowie o makabrycznej zbrodni popełnionej w sercu hrabstwa Ozark. W roli głównej w nowym sezonie zobaczymy zdobywcę Oscara Mahershala Ali. Premiera w HBO i HBO GO już 14 stycznia – tego dnia wyemitowane zostaną dwa odcinki nowego sezonu.

Te seriale powrócą w 2019 roku! Na które czekacie najbardziej? [DATY PREMIER+GALERIA]Zobacz więcej

Co czeka detektywa Wayne'a Haysa? Akcja trzeciej odsłony antologii toczy się w trzech różnych okresach i opowiada o makabrycznej zbrodni popełnionej w sercu hrabstwa Ozark. Tajemnicza sprawa pozostaje nierozwiązana przez wiele lat, a kolejne dekady przynoszą nowe wydarzenia. W sieci pojawiły się opisy pierwszych czterech odcinków 3. sezonu "Detektywa". Co zdradzają? Przekonajcie się!

Detektyw (sezon 3, odcinek 1) - "The Great War and Modern Memory”

Premiera: poniedziałek, 14 stycznia, godz. 3:00, powtórka godz. 20:10 HBO, od rana w HBO GO

Emerytowany detektyw Wayne Hays (Mahershala Ali) wspomina rok 1980 i zniknięcie nastoletniego chłopca (Phoenix Elkin) i jego siostry (Lena McCarthy). 35 lat wcześniej Hays i jego były partner Roland West (Stephen Dorff) prowadzili tę tajemniczą sprawę. To, co początkowo wydawało się być pozornie typowym zaginięciem stało się trwającą kilka dziesięcioleci podróżą do źródeł zbrodni.

Detektyw (sezon 3, odcinek 2) - “Kiss Tomorrow Goodbye”

Premiera: poniedziałek, 14 stycznia, godz. 4:00, powtórka godz. 21:10 HBO, od rana w HBO GO

Hays (Mahershala Ali) ponownie analizuje dowody zabezpieczone na placu zabaw Devil’s Den. Po rozpoczęciu śledztwa policja typuje dwóch podejrzanych - Bretta Woodarda (Michael Greyeyes), byłego żołnierza i samotnika, który nałogowo gromadzi śmieci, oraz Teda LaGrange’a (Shawn-Caulin Young), notowanego oszusta, który interesuje się dziećmi. Niedługo potem, rodzice zaginionych dzieci - Tom (Scoot McNairy) i Lucy Purcell (Mamie Gummer) - otrzymują od anonimowego nadawcy tajemniczy list.

Detektyw (sezon 3, odcinek 3) - “The Big Never”

Premiera: poniedziałek, 21 stycznia, godz. 3:00, powtórka godz. 20:10 HBO, od rana w HBO GO

Hays (Mahershala Ali) wspomina swój romans z Amelią (Carmen Ejogo) i kryzys, przez jaki przechodził ich związek po ślubie i narodzinach dzieci. Dziesięć lat po zniknięciu rodzeństwa Purcellów pojawiły się nowe dowody w sprawie, które potwierdziły jego wcześniejsze przeczucia i doprowadziły do wznowienia śledztwa.

Detektyw (sezon 3, odcinek 4) - “The Hour and the Day”

Premiera: poniedziałek, 28 stycznia, godz. 3:00, powtórka godz. 20:10 HBO, od rana w HBO GO

Hays (Mahershala Ali) i West (Stephen Dorff) dostrzegają związek między lokalnym kościołem i porwaniem dzieci Purcellów. Detektywi tropią podejrzanego i przeprowadzają kolejne przesłuchanie. W tym samym czasie Woodard (Michael Greyeyes) zostaje zatrzymany przez grupę samozwańczej sąsiedzkiej straży obywatelskiej.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×