"Dexter". Christina Robinson, czyli pasierbica Dextera Morgana ma siostrę bliźniaczkę. Jak zmieniła się serialowa Astor?

Christina Robinson w serialu "Dexter" wcielała się w Astor, pasierbicę Dextera Morgana. Młoda aktorka telewizyjną karierę rozpoczęła w 2006 roku. Christina Robinson ma obecnie 22 lata i nadal próbuje swoich sił jako aktorka. Jak zmieniła się Astor z "Dextera"? Zobacz zdjęcia w galerii!

Multimedia

Christina Robinson, czyli Astor z "Dextera" - co robi i jak wygląda obecnie?

Christina Robinson urodziła się 2 sierpnia 1997 roku. Już jako dziecko zaczęła próbować swoich sił przed kamerą. Wystąpiła m.in. w reklamie sieci restauracji McDonald's. Następnie dostała rolę w popularnym serialu stacji Showtime pt. "Dexter", w którym przyszło jej się wcielać w Astor Bennett, córkę Rity (Julie Benz) i pasierbicę tytułowego Dextera Morgana. Christina Robinson dorastała na oczach widzów.

Kultowy serial wróci z nowymi odcinkami? Jest taka szansa!Zobacz więcej

Christina Robinson po raz ostatni w "Dexterze" pojawiła się w 2012 roku. Następnie zrobiła sobie kilkuletnią przerwę od aktorstwa. Kolejne projekty z jej udziałem nie powtórzyły jednak sukcesu "Dextera". Aktorka dopiero w 2017 roku wróciła na małe ekrany z dużą rolą w serialu "Syn" stacji AMC.

Christina Robinson oprócz aktorstwa zajmuje się też śpiewaniem. Stale doskonali też swoje umiejętności lektorskie. Niewielu wie, że Christina Robinson ma siostrę bliźniaczkę Courtney, która również jest aktorką. Co ciekawe, Christina często mylona jest ze znaną z "Gotowych na wszystko" Rachel G. Fox.

W galerii możesz zobaczyć, jak zmieniła się Christina Robinson, czyli Astor z "Dextera". Myślicie, że świat telewizji jeszcze się o nią upomni?

Zobacz galerię

Źródło: Asociated Press/-xnews

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×