"Dexter" powróci? Michael C. Hall chciałby znowu zagrać Dextera Morgana? [ZDJĘCIA]

"Dexter" stacji Showtime świecił triumfy w latach 2006-2013. Czy jest szansa by kultowy serial powrócił z nowymi odcinkami? Michael C. Hall , czyli odtwórca głównej roli wypowiedział się ostatnio o tym, czy chciały ponownie zagrać Dextera Morgana. Jest na to szansa?

Multimedia

Dexter Morgan (Michael C. Hall) to tytułowy bohater serialu Showtime z 2006 roku. Produkcja, która doczekała się w sumie 8. sezonów przedstawia historię specjalisty od analizy śladów krwi pracującego w policji w Miami. Mężczyzna jest samotnikiem, a jego życie pełne jest rutyny. Nosi on też w sobie mroczną tajemnicę. Jako czterolatek był świadkiem zabójstwa matki. Mimo że trafił do kochającej rodziny, trauma związana z tamtymi wydarzeniami miała ogromny wpływ na jego przyszłość. Od najmłodszych lat Dexter miał w sobie żądzę zabijania. Aby skanalizować mroczne instynkty syna, przybrany ojciec - policjant Harry - nauczył go specyficznego kodeksu zasad. Niepozorny pracownik policyjnego laboratorium wymierza nocami sprawiedliwość na przestępcach, którym udało się uniknąć kary.

Serial "Dexter" przyniósł ogromną popularność odtwórcy tytułowej roli. Michael C. Hall w latach 2007, 2008 i 2009 był nominowany do Złotego Globu, a nagrodę za postać intrygującego i pełnego sprzeczności bohatera w "Dexterze" otrzymał w końcu za rok 2009. Czy kultowa produkcja o seryjnym mordercy doczeka się kontynuacji?

Historia amerykańskiego bossa mafii, polskie perełki oraz "Pieśń lodu i ognia" na ekranie. Oto najlepsze seriale HBO! [GALERIA]Zobacz więcej

W rozmowie z The Daily Beast, Hall wspomniał, że niejednoznaczny finał serialu, wciąż daje twórcom ogromne pole do popisu. Czy aktor chciały ponownie zagrać Dextera Morgana?

Za każdym razem, gdy mnie o to pytają, mówię: "nigdy nie mów nigdy" - powiedział Hall. Sposób, w jaki zakończył się ten serial, nie dał poczucia zamknięcia, wiele pytań pozostało bez odpowiedzi - powiedział Hall.

Aktor dodał też, że pojawiły się już różne pomysły na kontynuację, ale żaden z nich nie był na tyle dobry. -Nadal jest w tym potencjał, ale na razie nie ma planów, abyśmy mieli wrócić do pracy w tej chwili.

Przypominamy, że w "Dexterze" oprócz Michaela C. Halla występują m.in.: Jennifer Carpenter, Julie Benz, David Zayas, Julia Stiles oraz Lauren Luna Vélez (Ludzie miasta). Twórcą produkcji jest wyróżniony nagrodą Emmy James Manos Jr. ("Rodzina Soprano").

Chcielibyście zobaczyć nowe odcinki "Dextera"?

Zobacz galerię

Źródło: Asociated Press/-xnews

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×