"Dezerter". Polska aktorka Małgorzata Mikołajczak w niemieckim filmie w odcinkach. Premiera w Epic Drama!

Małgorzata Mikołajczak pojawiła się w jednej z głównych ról w niemieckim filmie "Dezerter" na podstawie książki Siegfrieda Lenza. Podzielona na dwie części produkcja jest do zobaczenia na kanale Epic Drama.

Multimedia

"Dezerter" odcinek 1. w sobotę, 12.09.2020 o godz. 21:30 na Epic Drama! - sprawdź program tv

"Dezerter" to film na podstawie bestsellerowej powieści Siegfrieda Lenza, napisanej w 1951 r., ale opublikowanej dopiero w 2016 r., dwa lata po śmierci autora. Książka zyskała dużą popularność w Europie i Azji, kiedy w 2020 r. ukazał się jej angielski przekład. Film był kręcony głównie w Polsce, a ekipa pracująca przy jego produkcji to w większości Polacy. Jedną z głównych ról zagrała polska aktorka Małgorzata Mikołajczak.

Seriale i filmy, których nie można przegapić we wrześniu na Epic Drama [TOP3]Zobacz więcej

Lato 1944 r. Walter, młody, niemiecki żołnierz, walczy w wojnie, która jest już przegrana. Jedzie właśnie na front wschodni, kiedy jego pociąg zostaje wykolejony na skutek wybuchu. Walter żyje — i zamiast do Rosji trafia do niewielkiego oddziału walczącego z partyzantami w polskich lasach. Wkrótce musi wybierać między obowiązkiem i wykonywaniem brutalnych rozkazów sadystycznego dowódcy a głosem sumienia. W dodatku Walter zakochuje się w polskiej partyzantce, Wandzie, która zachodzi z nim w ciążę.

Małgorzata Mikołajczak - kim jest?

Urodziła się w 1991 roku. Współpracowała m.in. z Teatrem Ateneum w Warszawie i Teatrem im. Kochanowskiego w Opolu. Można ją było oglądać w wielu polskich serialach, m.in. w "Hotelu 52", "Barwach szczęścia", "Strażakach", "Dziewczynach ze Lwowa", "Na dobre i na złe" oraz "Ojcu Mateuszu". Małgorzata Mikołajczak wystąpiła też u boku Tomasza Kota w filmie "Bikini Blue" oraz obok Tomasza Włosoka i Bartosza Gelnera w "Reakcji łańcuchowej".

Małgorzata Mikołajczak zachwyca na premierze debiutu Jakuba Pączka! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×