"Diabeł w Białym Mieście". Leonardo DiCaprio w nowym serialu platformy Hulu?

Leonardo DiCaprio po długiej przerwie wróci na mały ekran? Aktor z Martinem Scorcese przygotowuje nowy serial dla platformy Hulu, który oparty będzie na powieści "Diabeł w Białym Mieście". Czy laureat Oscara zagra w telewizyjnej produkcji główną rolę?

Multimedia

"Diabeł w Białym Mieście" to powieść Erika Larsona o dwóch mężczyznach - architekcie i seryjnym mordercy, których połączy największa wystawa w amerykańskiej historii: Kolumbijska Wystawa Światowa z 1893 roku, zorganizowana w Chicago i nazywana Białym Miastem.

Daniel Hudson Burnham, wybitny dyrektor robót wystawy i twórca wielu ważnych budynków, takich jak Flatiron Building w Nowym Jorku czy Union Station w Waszyngtonie, pokonuje liczne przeszkody i wraz ze swoim zespołem stara się przekształcić podmokły park Jacksona w Białe Miasto. W tym samym czasie Henry H. Holmes, młody lekarz, złośliwie parodiując Białe Miasto Burnhama, wznosi nieopodal swój Hotel Wystawy Światowej – urządzając w nim straszliwe miejsce mordów, wyposażone w stół sekcyjny, komorę gazową i piec krematoryjny. Diabeł w Białym Mieście prowadzi czytelnika w czasy pełne magii i wzniosłości, sprawiając, że dym, romans i tajemnica amerykańskiego wieku pozłacanego, jak określają historycy późny wiek dziewiętnasty, ożywają ponownie.

HBO Europe zapowiada nowy hiszpański serial grozy!Zobacz więcej

Leonardo DiCaprio w 2010 roku nabył prawa do powieści "Diabeł w Białym Mieście". Teraz wspólnie z Martinem Scorcese przygotowuje na jej podstawie serial dla platformy Hulu. Szczegóły produkcji trzymane są na razie w tajemnicy. Początkowo mówiło się, że laureat Oscara chce wcielić się w postać mordercy, ale nie wiadomo, czy tak się stanie.

Leonardo DiCaprio ma na swoim koncie udział w dwóch telewizyjnych produkcjach: "Dzieciaki, kłopoty i my" z 1985 roku i "Spokojnie, tatuśku!" z 1990 roku. Czy zagra w nowym serialu platformy Hulu? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×