"Diabelska gra". Kasia Smutniak i Patrick Dempsey w nowym serialu na FOX! Wiemy, kiedy premiera

Dla fanów tajemnic i kryminalnych dochodzeń FOX przygotował niespodziankę — premierę serialu "Diabelska gra". Pierwszy odcinek pełnego intryg i zwrotów akcji serialu pojawi się na antenie FOX we wrześniu.

Multimedia

"Diabelska gra" odcinek 1. w poniedziałek, 14.09.2020 o godz. 21:05 na FOX! - sprawdź program tv

Stworzony na podstawie powieści Guido Maria Brera serial "Diabelska gra" opowiada historię Massimo (Alessandro Borghi) — włoskiego bankowca, który pnie się po szczeblach kariery w londyńskim banku. Mimo kryzysu finansowego, który dotknął świat, Massimo dobrze sobie radzi i zyskuje tym sympatię swojego mentora Dominica Morgana (Patrick Dempsey).

Najczęściej piracone seriale w czasie pandemii. Oto co nielegalnie pobieraliśmy z sieciZobacz więcej

Sprawy komplikują się, gdy Massimo zostaje uwikłany w skandal finansowy. Długo wyczekiwany przez Massimo awans przypada innemu bankierowi — Edwardowi, który niedługo potem ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Massimo jest pewien, że ktoś próbuje go wrobić, a śmierć Edwarda jest związana z większą aferą, w którą zamieszany jest jego mentor.

O tym co, może zaskoczyć widzów serialu opowiada wcielający się w główną rolę Alessandro Borghi:

Na początku Dominic jest dla Massimo jak ojciec. Nieoczekiwana zmiana nastawienia Dominica następuje w przełomowym momencie i jest trudna dla Massimo. W serialu nie tylko skupiono się na wątkach finansowych i ukazaniu tego tajemniczego świata, ale również na dynamice pomiędzy Massimo a Dominiciem.

W serialu Diabelska gra występują Alessandro Borghi (Massimo Ruggero), Patrick Dempsey (Dominic Morgan), Kasia Smutniak (Nina Morgan), Laila Costa (Sofia Flores), Malachi Kirby (Oliver Harris), Lars Mikkelsen (Daniel Duval), Pia Mechler (Eleanor Bourg), Paul Chowdhry (Kalim Chowdrey), Sallie Harmsen (Carrie Price) oraz Ben Miles (Edward Stuart).

FOX planuje stworzyć spin-off serialu. Cookie zostanie główną bohaterką?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×