"Diabelskie Maszyny". BBC stworzy nowy młodzieżowy serial fantasy! Powtórzy sukces "Shadowhunters"?

W BBC Three ruszyły prace nad serialem "Diabelskie Maszyny" na podstawie książek Cassandry Clare! Czy będzie równie dobry jak "Shadowhunters"? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

Filmy i seriale fantasy niezmiennie fascynują zarówno starszą, jak i młodszą widownię! W BBC trwają prace nad nowym młodzieżowym serialem fantasy, który ponownie przeniesie nas w świat magii, wampirów i demonów.

Nowy amerykański serial science fiction w polskiej telewizji! Kiedy premiera?Zobacz więcej

"Diabelskie Maszyny" to serial opowiadający o losach szesnastoletniej Tessy Gray, która w poszukiwaniu brata przybywa do wiktoriańskiej Anglii. W podziemnym Londynie czyha na nią wiele niebezpieczeństw. Tessa zostanie porwana przez Mroczne Siostry i dowiaduje się, że sama również obdarowana jest rzadkim darem. Z jej zdolności chce skorzystać władca sił zła, zwany Mistrzem.

Zwiastun finałowej serii. Clarke i przyjaciele próbują odbudować Sanctum! Kiedy premiera na Netflix?Zobacz więcej

Pozbawiona przyjaciół, ścigana Tessa znajduje schronienie w londyńskim Instytucie Nocnych Łowców, którzy przyrzekają, że znajdą jej brata, jeśli ona wykorzysta swój dar, żeby im pomóc. Tessa w końcu jednak uświadomi sobie, że będzie musiała wybierać między ratowaniem brata a pomaganiem nowym przyjaciołom, którzy próbują ratować świat… i że miłość potrafi być najbardziej niebezpieczną magią.

Serial ma być ekranizacją książkowej trylogii autorstwa Cassandry Clare. Inny serial na podstawie jej książek, "Shawdohunters", był wielkim hitem i zdobył wiele statuetek People's Choice i Teen Choice. Czy "Diabelskie Maszyny" powtórzą ten sukces? Jak na razie gotowy jest jedynie scenariusz do pilotażowego odcinka. Z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×