"Diablo". Mikołaj Roznerski został gangsterem! Zrywa z ciepłym wizerunkiem z "M jak miłość"? [WYWIAD, WIDEO, DUŻO ZDJĘĆ]

Mikołaj Roznerski jest już zmęczony swoim ciepłym wizerunkiem wykreowanym w serialu "M jak miłość"? Jeżeli tak, to już niedługo zobaczymy młodego aktora w zupełnie nowym wydaniu! Tym razem Mikołaj Roznerski zaprezentuje się widzom jako twardy gangster w filmie "Diablo"! Czego spodziewać się po tej roli? Sprawdźcie naszą rozmowę z Mikołajem Roznerskim o filmie "Diablo"!

Multimedia

MIKOŁAJ ROZNERSKI GANGSTEREM W FILMIE "DIABLO"

Mikołaj Roznerski w filmie "Diablo" wciela się w postać introwertycznego gansgtera o ksywie "Kieł". Jak przyznaje sam aktor:

Jest to człowiek brutalny. Introwertyk. Gotowy na wszystko, bo nie ma nic do stracenia. W swoim spokoju niszczący przeciwników.

Mikołaj Roznerski, śliczna Karolina Szymczak i szybkie samochody! Adriana Kalska będzie zazdrosna? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zapowiada się doskonale. Tym bardziej, że to pierwsza taka rola w dorobku Mikołaja Roznerskiego. Do tej pory podbijał serca widzów jako ciepły i dobry Marcin Chodakowski z "M jak miłość", a także grywał amantów z przeróżnych komediach romantycznych. Aktor nie ukrywa, że dla niego to wyzwanie, ale też ogromna radość.

Spodobał mi się charakter postaci, czegoś takiego jeszcze nie grałem. Poza tym to produkcja sensacyjna, więc jest tutaj super. Szybkie samochody, bójki i strzelaniny, więc mnie to bawi i mogę tutaj pokazać swoje umiejętności kaskaderskie, których nauczyłem się kiedyś w szkole kaskaderskiej.

Roznerski, Włosok, Szymczak i Komorowski w świecie nielegalnych wyścigów! Szykują się polscy "Szybcy i wściekli"? [DUŻO ZDJĘĆ+WIDEO]Zobacz więcej

"DIABLO" - O CZYM JEST FILM?

Film "Diablo" zapowiadany jest jako polska odpowiedź na "Szybkich i wściekłych". Bohaterem filmu jest młody chłopak (Tomasz Włosok), który ze względu na ciężko chorą siostrę postanawia zdobyć szybką kasę biorąc udział w nielegalnych wyścigach samochodowych. Nie podejrzewa jednak, że na jego drodze pojawi się pewna kobieta (Karolina Szymczak)...

Za reżyserię filmu "Diablo" odpowiada Michał Otłowski, który wspólnie z Danielem Markowiczem napisał scenariusz produkcji. W obsadzie, poza Mikołajem Roznerskim, znaleźli się m.in. Tomasz Włosok, Karolina Szymczak, Cezary Pazura, Rafał Mohr, Katarzyna Figura, Agnieszka Włodarczyk, Jacek Beler, Marcin Różalski, Karolina Pilarczyk, Joanna Opozda oraz Wojciech Bocianowski.

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

"DIABLO" DO KIN TRAFI 18 STYCZNIA 2019 ROKU

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×