"Diablo". Roznerski, Włosok, Szymczak i Komorowski w świecie nielegalnych wyścigów! Szykują się polscy "Szybcy i wściekli"? [DUŻO ZDJĘĆ+WIDEO]

"Diablo" to nowy film Michała Otłowskiego, autora docenionego przez publiczność i krytykę "Jezioraka". Tym razem twórca zabierze widzów w świat nielegalnych wyścigów, szybkich samochodów oraz pięknych kobiet! Sprawdźcie naszą relację z planu filmu "Diablo".

Multimedia

O CZYM JEST "DIABLO"?

"Diablo" to historia Kuby (Tomasz Włosok), którego pasją są samochody. W życiu nie jest mu łatwo, a dodatkowo musi zdobyć pieniądze na leczenie chorej siostry. Podstawiony pod ścianą, musi przyjąć od propozycję nie do odrzucenia od wpływowego gangstera, Maxa (Cezary Pazura) i wziąć udział w niebezpiecznym wyścigu. Wszystko się komplikuje w momencie, gdy Kuba zakochuje się w córce gangstera, Ewie (Karolina Szymczak)...

Mikołaj Roznerski jako prawdziwy "bad boy"! Zrywa z wizerunkiem amanta? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Film "Diablo" zapowiada się niezwykle ekscytująco. Mieliśmy okazję pojawić się na planie, gdzie o swoich rolach opowiedzieli nam Tomasz Włosok, Mikołaj Roznerski, Karolina Szymczak oraz Aleksy Komorowski. Już pierwszy rzut oka na zdjęcia wskazuje na to, że adrenaliny w tej produkcji nie zabraknie.

Karolina Szymczak jako Marlena. Kim jest jej bohaterka? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"DIABLO" - OBSADA

Już sama obsada "Diablo" robi wrażenie; w roli głównej Tomasz Włosok, a towarzyszą mu Cezary Pazura, Mikołaj Roznerski, Rafał Mohr, Karolina Szymczak, Katarzyna Figura, Cezary Łukaszewicz, Aleksy Komorowski, Janusz Chabior, Agnieszka Włodarczyk, Joanna Opozda, Aleksandra Linda, Patricia Kazadi, Marcin „Różal” Różalski oraz Karolina Pilarczyk.

"DIABLO" DO KIN TRAFI 18 STYCZNIA 2019 ROKU

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Filmfan (gość)

  Ognia nie było, za to była lekcja poglądowa pt Jak się nie kręci filmów. Materiał pod tym tym tytułem powinien trafić do szkół aktorskich, szczególnie na kierunek reżyseria.

  06.05.2019 19:16
 • Syl (gość)

  Mimo takich gwiazd polskiego kina jak Linda czy Pazura serdecznie odradzam oglądania tego filmu. Niesmak, który posiadam po obejrzeniu tego dna będzie się odbijać jeszcze długo. Z całym szacunkiem do Rożala, mógłbym powiedzieć ze gra aktorska nie jest dla niego. Być może jest to kwestia że odbieram go raczej za szczerego chłopa a scenariusz jest tak denny że mała głowa. Plusem jest to że akcja w pewnej części odgrywana jest na pomorzu. Co odebrałem dosyć ciepło że względu na przywiazanie do rejonu. Nie mniej jednak odnoszę wrażenie ze scenariusz napisany był na kolanie w trakcie przepalania odbytu po kebsie u turka z sosem na ostro. Montaż scen, krótko mówiąc porażka. Na YT są lepiej sklejane filmy. Dialogi.. Większe wrażenie robią na mnie dzieci, które rozmawiają miedzy sobą.xD 2/10

  Co do przesłania, pragnę poinformować że jednym ze sponsorów jest Orlen. Spółka skarbu państwa. Jeżeli na taki chłam idą pieniądze z podatków na paliwo. To serdecznie proszę. Nie ma co tam tankować. Poszło na ten film kupę kasy!! Reklamy przed premierą, helikopetry i wózki za średnio 200tys zł.. Wynajem toru, hal itd.. Końcówka filmu kończy się w sposób jakby miała wyjść kolejna część. Stąd też pragnę was poinformować aby zaprzestać tankowania na Orlenie. Skoro doją kasę z obywateli i pompując w taki chłam to szkoda na prawdę naszych pieniędzy.

  24.01.2019 11:23
 • Piter (gość)

  tu się można i brykami i driftami i aktorami zachwycac, jest czym!

  01.12.2018 21:33
 • kama27 (gość)

  No prosze, w koncu cos ciekawego w polskim kinie ;D Nie powiem, jaram sie i trzymam kciuki, zeby dobrze wyszlo!

  30.07.2018 13:22
 • Aga (gość)

  Jaka obsada, jaki klimat, jakie fury! Idę!

  28.07.2018 10:05
 • iras (gość)

  czy znajdzie się rola dla lidera Defekt Muzgó ? Różala znam osobiście razem śpiewaliśmy

  23.07.2018 14:01
 • Kama (gość)

  Bardzo fajna obsada i coś nowego na naszym rynku ;) Będzie ogień :D

  23.07.2018 09:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×