"Diablo" Włodarczyk zdradzał żonę

Próba samobójcza podjęta przez bokserskiego mistrza świata wywołała szok. Wywiad dla "Gali" jest nie mniej zaskakujący.

Multimedia

Pięściarz przyznał, że kiedyś zdradzał żonę, ale to już zamknięty rozdział w jego życiu. Wiele zrobiło wybaczenie mu tych zachowań przez żonę.

 • *Wiele przygód, brzydko mówiąc, zdrad... Inna powiedziałaby: "Ej, facet, to koniec, spadaj". A my porozmawialiśmy jak dorośli ludzie. Dziękuję jej za to. Dziś mam koleżanki, ale to tylko koleżanki. Olga, Ola, Aśka, Pola, Agnieszka* - zapewnił "Galę" Włodarczyk.

CZYTAJ TAKŻE: WŁODARCZYK WYSZEDŁ ZE SZPITALA PRÓBA SAMOBÓJCZA KRZYSZTOFA WŁODARCZYKA?

Jednak zachowanie w stosunku do koleżanek zawsze jest poddane pewnym rygorom.

 • Gosia mówi: "Jesteś niepoprawnym kobieciarzem. Bez kobiet byś zwariował". A ja wiem, że byłbym skończonym kretynem, gdybym teraz ukrywał jakiś romans. Młodość się kiedyś kończy, tylko ludzie zostają. Dobrze, gdyby był obok ktoś, kto poda tę przysłowiową szklankę herbaty - przekonuje bokser.

Komentarze

Skomentuj
 • ŻONO PRZEJRZYJ NA OCZY (gość)

  Trefiło się ślepej kurze ziarno i nie potrafi tego docenić. Sorry, ale patrząc na ich zdjęcie to babeczka mogłaby mieć każdego faceta - śliczna, młoda, naprawdę piękna kobieta. A on... no sorry, może jest dobrym pięściarzem, ale bożyszczem to on nie jest. Mam nadzieję, że przejrzy dziewczyna na oczy i ułoży sobie szczęśliwie życie z facetem, który będzie ją przede wszystkim szanował, nie będzie się bała, że ją walnie w rogi i przede wszystkim będzie ją kochała. A nie ma miłości gdy się zdradza,a tym bardziej szacunku. To po co ze sobą być? dla zasady?

  Myślę, że te jego "skoki w bok" to dowartościowanie samego siebie, a zawsze się znajdą jakieś naiwniary które polecą tylko ze względu na komercję, niezależnie jakby nie wyglądał. Będą miały o czym opowiadać koleżankom. Masakra. A on się cieszy, że ma branie i że taki z niego przystojniacha ;)))) Każdy ma lustro, mam nadzieję, że choć trochę jakieś obiektywne postrzeganie swojej osoby, no to co? nie widzi przepaści pomiędzy sobą a swoją żoną? Ja myślę, że to takie leczenie kompleksów. Szkoda tylko tej babeczki... Mam nadzieję, że teraz ze strachu, litości że sobie coś zrobi nie podejmie niewłaściwych, zyciowych decyzji. Zrobi sobie cś to trudno, on jakoś się nie zastanawiał nad tym co ona czuła jak się bzykał z innymi. Wiem co mówię, bo sama była w takiej sytuacji, to wraca przy pierwszej nadarzającej się okazji.

  12.08.2011 21:44
 • asia (gość)

  Zgadzam się, to ona raczej po jego wyczynach powinna się załamac, lecz dobrze, że tego nie robi i się trzyma:) Żal, żal, żal i kres kariery?

  10.08.2011 21:37
 • NOVA (gość)

  Gdybym ja miał sobie odbierać życie przy każdej zdradzie to musiałbym mieć wielokrotność żyć "kota" żeby uzyskać przebaczenie, a gdybym publicznie podał to jako powód załamania, to musiałbym być naprawdę niepoczytalny, a takie osoby powinno się izolować dla ich i naszego dobra.

  10.08.2011 20:56
 • NOVA (gość)

  Gdybym ja miał sobie odbierać życie przy każdej zdradzie to musiałbym mieć wielokrotność żyć "kota" żeby uzyskać przebaczenie, a gdybym publicznie podał to jako powód załamania, to musiałbym być naprawdę niepoczytalny, a takie pspby powinno się izolować dla ich i naszego dobra.

  10.08.2011 20:52
 • aniołek Charle'go (gość)

  Facet jest obity po łbie podczas walk i opowiada takie bzdety,że szok.Zona mu wybaczyła,a on się próbuje otruć ? świra ma? albo się chciał otruć,bo ma szlaban na kobiety?

  10.08.2011 16:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×