"Diablo. Wyścig o wszystko". Tomasz Włosok: To nie są polscy "Szybcy i wściekli" [WYWIAD]

Do kin niedawno trafił film "Diablo. Wyścig o wszystko", który zapowiadano jako polską odpowiedź na "Szybkich i wściekłych". Czy tak jest rzeczywiście? O tym porozmawialiśmy z Tomaszem Włosokiem, który w filmie "Diablo" gra główną rolę!

Multimedia

TOMASZ WŁOSOK - WYWIAD

Tomasz Włosok w filmie "Diablo. Wyścig o wszystko" wciela się w postać Kuby, młodego chłopaka, który zrobi wszystko, aby zdobyć pieniądze na leczenie swojej chorej siostrzyczki... Zdecyduje się nawet wziąć udział w niebezpiecznym wyścigu!

Jak Tomasz Włosok wspomina pracę na planie? Czy "Diablo. Wyścig o wszystko" to polscy "Szybcy i wściekli"? Sprawdźcie, co aktor powiedział nam w wywiadzie!

"Diablo. Wyścig o wszystko". Witajcie w świecie świrów, czyli mieli być polscy "Szybcy i wściekli", a otrzymaliśmy nową wersję "Młodych Wilków"Zobacz więcej

Pasją Kuby są szybkie samochody, zawrotna prędkość i ekstremalne wyścigi. Jego siostra Lena musi przejść bardzo kosztowną operację za granicą. Chcąc zdobyć potrzebne środki, chłopak postanawia brać udział w nielegalnych rajdach. Talent i brawurę młodego kierowcy zauważa wpływowy gangster – Max. Proponuje chłopakowi udział w okrytym złą sławą wyścigu, który niejeden kierowca przypłacił kalectwem, a nawet życiem. Nagrodą dla zwycięzcy legendarnych zmagań jest tytuł „Diablo” i kilkaset tysięcy euro.

Kuba podejmuje ryzyko i wkracza do podejrzanego świata wielkich pieniędzy, pięknych kobiet i szemranych interesów. To właśnie w nim poznaje Ewę – obdarzoną wyjątkową urodą, nieugiętą zawodniczkę, która z zaciętej rywalki staje się jego wielką namiętnością. Wkrótce na jaw wychodzi jednak prawdziwa tożsamość dziewczyny. Od tego momentu życie Kuby znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×