diablo

"Diablo. Wyścig o wszystko". Karolina Szymczak grała z Dwaynem Johnsonem, a teraz jest gwiazdą polskich "Szybkich i wściekłych'! Czego widzowie mogą spodziewać się po tym filmie? [WYWIAD]

Już w piątek, 18 stycznia, do kin trafi film "Diablo. Wyścig o wszystko", którego zwiastun oraz plakaty promocyjne zrobiły małe zamieszanie w sieci. Dostaniemy polskich "Szybkich i wściekłych"? Jaki to będzie film? Jak w roli gangstera sprawdził się Cezary Pazura? O tym wszystkim opowiada nam Karolina Szymczak, która jest jedną z gwiazd "Diablo"!

17.01.2019Wywiad

"Diablo. Wyścig o wszystko". Mikołaj Roznerski lubi OSTRO! Zobaczcie plakaty promujące film! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Nadjeżdża film, dzięki któremu widzowie poczują maksymalną adrenalinę! Już w styczniu czeka nas szybkość, wściekłość, miłość i akcja, które dostaniemy w najlepszym filmowym wydaniu. "Diablo. Wyścig o wszystko" to produkcja, jakiej jeszcze w Polsce nie było, w której pisk opon i emocje są równie silne. "Diablo. Wyścig o wszystko" w kinach od 18 stycznia 2019 roku.

04.12.2018Diablo

"Diablo". Mikołaj Roznerski został gangsterem! Zrywa z ciepłym wizerunkiem z "M jak miłość"? [WYWIAD, WIDEO, DUŻO ZDJĘĆ]

Mikołaj Roznerski jest już zmęczony swoim ciepłym wizerunkiem wykreowanym w serialu "M jak miłość"? Jeżeli tak, to już niedługo zobaczymy młodego aktora w zupełnie nowym wydaniu! Tym razem Mikołaj Roznerski zaprezentuje się widzom jako twardy gangster w filmie "Diablo"! Czego spodziewać się po tej roli? Sprawdźcie naszą rozmowę z Mikołajem Roznerskim o filmie "Diablo"!

17.11.2018Diablo

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×