"Diagnoza 2". odcinek 3. Kaleta i Anna operują Karola! Wolski otrzymuje nową ofertę pracy! Przyjmie ją? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Diagnoza 2" - w 3. odcinku zobaczymy ciąg dalszy historii Karola Langera. Mężczyzna tuż przed wypisem ze szpitala trafi na stół operacyjny! Co z nim będzie? W 3. odcinku "Diagnozy" Wolski otrzyma nową ofertę pracy. Czy zdecyduje się opuścić szpital w Rybniku? Sprawdź, co jeszcze się wydarzy!

Multimedia

"Diagnoza 2" odcinek 3. we wtorek, 6 marca, o godz. 21:30 w TVN!

Pacjentka Anny - Ewa wciąż jest w bardzo ciężkim stale. Lekarka czuje się winna i stara się pomóc pacjentce. Szukając podobnych przypadków, Leśniewska ponownie trafia do profesora Carlssona, który informuje ją, że podoba sytuacja miała już miejsce w Polsce. Michał odwiedza swoją pacjentkę Zofię w klinice w Katowicach. Wolski otrzymuje również ofertę pracy w klinice. Czy ją przyjmie i zdecyduje się opuścić szpital w Rybniku?

Trudna operacja Artmana i Leśniewskiej. Zobacz, jak powstawała ta scena! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 3. odcinku serialu "Diagnoza" w domu Anny nieoczekiwanie zjawia się Marta. Kiedy wybudzona ze snu Zosia zauważa ją, mówi do "mamo". Wanda jest z kolei przekonana, że Langer (Wojciech Zieliński) symuluje dalsza chorobę, ale mężczyzna tuż przed wypisem traci przytomność i konieczna jest natychmiastowa operacja. W trakcie zabiegu Kaleta i Anna odkrywają, że Langer ma niewielkiego guza nadnercza.

W szpitalu Anna spotyka Gustawa (Łukasz Simlat), który przekonuje ją, że się znają. Leśniewska zupełnie go sobie nie przypomina...

Zobacz galerię

"Diagnoza" sezon 2. - zwiastun:

Źródło: TVN, x-news

Maja Ostaszewska o 2. sezonie "Diagnozy":

Wiosenne odcinki dostarczą widzom wielu emocji. Jak zdradziła nam Maja Ostaszewska, w serialu pojawi się nowy wątek kryminalny. -Będzie mroczny i bardzo tajemniczy. Bardzo wiarygodny również, taki naprawdę dobrze przygotowany temat. Takie sytuacje zdarzają się na całym świecie - przyznała aktorka. Ostaszewska zdradziła również, jak potoczy się, życie uczuciowej jej bohaterki. Czy będzie szczęśliwa?

Kim są nowi bohaterowie? Jakie tajemnice skrywają? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×