"Diagnoza 2" odcinek 5. Anna wnika w struktury Global Vity! Czego się dowie? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Po tym jak Anna dowiedziała się, że Ewa przyjmowała specyfik Global Vity, lekarka postanawia wniknąć w struktury firmy i dowiedzieć się czegoś więcej o tajemniczym leku. Jak potoczy się jej śledztwo? Sprawdź, co wydarzy się w 5. odcinku serialu "Diagnoza". Co czeka pozostałych bohaterów?

Multimedia

"Diagnoza" sezon 2. odcinek 4. we wtorek, 13.03.2018 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv!

Anna nie odpuszcza i postanawia wniknąć w struktury firmy Global Vicie. Lekarka chce dowiedzieć się czym jest lek, który przyjmowała jej pacjentka - Ewa. W tym celu w 5. odcinku serialu "Diagnoza" Anna zdobędzie pracę jako tłumaczka języka szwedzkiego w firmie farmaceutycznej. Nie wszystko pójdzie jednak po jej myśli. Tuż po zatrudnieniu okaże się, że praca tłumacza jest pracą zdalną i obecność Anny w siedzibie Global Vity nie jest konieczna...

Anna idzie z Gustawem na kolację. Czego się dowie? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Gdyby tego było mało, osoba, która ma dostęp do danych dotyczących zdarzeń niepożądanych podczas testowania leku to nieprzystępny, zamknięty we własnym świecie, informatyk Konrad Zagórski. Annie nie będzie łatwo się do niego zbliżyć.

"Diagnoza 2" odcinek 5. - co wydarzy się u pozostałych bohaterów?

Michał otrzyma nagrania ze szpitalnego monitoringu i odkryje kto podmienił koperty randomizacyjne Ewy Przybylskiej. Sadzikowie będą poszukiwali najstarszej córki, która najprawdopodobniej uciekła z domu. Po operacji odbarczenia mózgu, Ewa będzie w śpiączce farmakologicznej. Nagle jej stan pogorszy się. Pacjentkę będą ratować Michał i Tomasz, ale czy uda się im przywrócić krążenie?

Trudna operacja Artmana i Leśniewskiej. Zobacz, jak powstawała ta scena! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W szpitalu W Rybniku pojawi się Gustaw, który zaprosi Annę tym razem do kina. Mężczyzna łudzi się, że Leśniewska przypomni sobie co łączyło ich w przeszłości, ale ta niewiele pamięta z tego okresu. Anna tłumaczy Gustawowi, że jest związana z innym mężczyzną i do tego co było nie ma powrotu. Tuż po ich spotkaniu, Anna zaczyna jednak przypominać sobie ich relację...

Co ich łączyło?

SPRAWDŹ! Nowe odcinki serialu Diagnoza wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×