"Diagnoza 3". Danuta Stenka w zwiastunie nowego sezonu. Anna zostanie zamordowana? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

"Diagnoza" już jesienią wróci na antenę. Tymczasem znamy już pierwszy zwiastun 3. sezonu! Co w nowych odcinkach czeka Annę oraz pozostałych lekarzy ze szpitala w Rybniku? Sprawdźcie!

Multimedia

W 3. sezonie serialu "Diagnoza" do obsady dołączyli m.in. Mateusz Kościukiewicz i Danuta Stenka. Akcja będzie rozgrywać się nie tylko w Rybniku, ale i w Gdańsku, skąd pochodzi jeden z głównych bohaterów.

Sprawdź, jak skończył się 2. sezon serialu TVN! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tym razem fabuła ma skupić się na przeszłości Jana Artmana (Adam Woronowicz) oraz tajemnicach Anny (Maja Ostaszewska). Ważny udział w tym wątku będzie miała nowa bohaterka - Bogna Mróz (Danuta Stenka). Jak zapewnia aktorka wcielająca się w tę postać, niedawno mianowana ordynatorka szpitala w Rybniku będzie prawdziwym czarnym charakterem! Dlaczego tak bardzo zależy jej na pozbyciu się Anny?

Nowy sezon będzie liczył 13 odcinków. Za scenariusz odpowiadają Kasia Śliwińska-Kłosowicz oraz jej zespół w składzie: Dana Łukasińska, Wojciech Lepianka i Tomasz Titkow, natomiast na stołku reżyserskim zasiadł Maciej Bochniak.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×