"Diagnoza 3". Kamila Kamińska jako dr Kalina Wysocka. Kim jest nowa bohaterka? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kamila Kamińska dołączyła do obsady serialu "Diagnoza". W 3. sezonie hitu TVN pojawi się nowa pani doktor - Kalina Wysocka. Kim będzie ta bohaterka? Co wniesie do ekipy szpitala w Rybniku?

Multimedia

"Diagnoza 3" odcinek 1. we wtorek, 4.09.2018 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Trzeci sezon serialu "Diagnoza" przyniesie wiele niespodzianek i ogromne emocje. Poza głównym wątkiem Anny (Maja Ostaszewka), w życie której wkroczy Bogna (Danuta Stenka), będziemy obserwować też losy innych bohaterów. Do grona lekarzy w szpitalu w Rybniku dołączy nowy chirurg - dr Kalina Wysocka.

Danuta Stenka w zwiastunie nowego sezonu. Anna zostanie zamordowana? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kalina pojawi się już w pierwszym odcinku nowego sezonu serialu TVN. - Kalina wchodzi do szpitala jako nowy lekarz i od razu zmierzy się z trudnym przypadkiem medycznym - wskazuje wcielająca się w nową panią doktor Kamila Kamińska. - Warto oglądać, bo czekają nas zaskakujące zwroty akcji, zarówno dla mojej postaci, jak i dla całego wątku - dodaje.

Oprócz Kamili Kamińskiej, do obsady "Diagnozy" w 3. sezonie dołączył też Mateusz Kościukiewicz. Postać grana przez Danutę Stenkę, którą widzowie mieli okazję poznać w ostatnim odcinku 2. serii, da się we znaki nie tylko Annie, ale i całej ekipie szpitala. Co się wydarzy? Przekonamy się już wkrótce!

Sprawdź, jak skończył się 2. sezon serialu TVN! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×