"Diagnoza 3". Maja Ostaszewska zdradza szczegóły nowych odcinków! Co wydarzyło się przed wypadkiem Anny? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Nowe odcinki "Diagnozy" odsłonią tajemnice początku znajomości Anny i Jana, ich wspólnego życia w Gdańsku oraz feralnej operacji, która zrujnowała życie Leśniewskiej, ale stała się też początkiem fascynującej historii. Serial TVN powraca jesienią z jeszcze bardziej zawikłanym i niezwykle zaskakującym wątkiem kryminalnym.

Multimedia

"Diagnoza 3" odcinek 1. we wtorek, 4.09.2018 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Zakończenie poprzedniego sezonu "Diagnozy" przyniosło zmiany w kierownictwie szpitala. Nagła zmiana personalna na stanowisku ordynatora wstrząsnęła Artmanem (Adam Woronowicz). Dlaczego Jan, zwykle tak pewny siebie, przy Bognie Mróz (Danuta Stenka) traci swój rezon? Jaka łączy ich tajemnica? I co jest w stanie zrobić, żeby nikt nie odkrył dręczącego go sekretu z przeszłości...?

Danuta Stenka i Maja Ostaszewska zachwycały na konferencji ramówkowej TVN [GALERIA]Zobacz więcej

W nowych odcinkach pojawi się Paweł Wilecki (w tej roli Mateusz Kościukiewicz), szanowany prokurator z Rybnika, a do zgranej już ekipy lekarzy dołączy piękna chirurg Kalina Wysocka (w tej roli Kamila Kamińska), która przyciągnie zachwycone spojrzenia męskiej części personelu.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki serialu Diagnoza wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Natomiast życie Anny (Maja Ostaszewska) i Michała (Maciej Zakościelny) nie będzie układać się tak, jak planowali. Gdy dr Wolski dowie się, że jest bardzo poważnie chory, ich związek zostanie wystawiony na próbę. Czy Anna, pochłonięta rozwiązywaniem zagadki z przeszłości swojej i Artmana, będzie dla niego wsparciem? I jaką rolę w prywatnym śledztwie Leśniewskiej odegra prokurator Wilecki? Widzowie dowiedzą się już jesienią.

Kamila Kamińska jako dr Kalina Wysocka. Kim jest nowa bohaterka? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×