"Diagnoza 3". Obsada promuje 3. sezon w Gdańsku! Akcja przeniesie się nad morze? [ZDJĘCIA]

Trwają zdjęcia do 3. sezonu "Diagnozy", która powróci na antenę TVN już we wrześniu 2018 r. Maja Ostaszewska, Maciej Zakościelny, Adam Woronowicz i Danuta Stenka, która dołączyła do obsady pod koniec poprzedniej serii, pojawili się w Gdańsku. Dlaczego właśnie tam?

Multimedia

Akcja serialu "Diagnoza" rozgrywa się głównie w Rybniku i to m.in. ta lokalizacja stanowi o wyjątkowości tej produkcji. W 3. sezonie, do którego prace właśnie trwają, akcja zostanie częściowo przeniesiona w inne miejsce.

Sprawdź, jak skończył się 2. sezon serialu TVN! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W czterech z 13 nowych odcinków bohaterowie "Diagnozy" pojawiać się będą w Gdańsku. Ma to związek z tym, że 3. sezon odsłoni tajemnice Anny (Maja Ostaszewska) i Jana (Adam Woronowicz), związane z początkiem ich znajomości oraz wspólnym życiem w rodzinnym mieście Artmana. Wiadomo już także, że z tym wątkiem związana jest postać kreowana przez Danutę Stenkę.

Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, zdjęcia powstają m.in. na Targu Rybnym w okolicach hotelu Hilton, na ul. Ogarnej, Długiej, Długim Targu, Długim Pobrzeżu, w okolicach stoczni oraz na plaży w Górkach Zachodnich. W Gdańsku pojawiła się główna obsada "Diagnozy", która promowała nowy sezon. Zobaczcie zdjęcia!

Nowe osoby w obsadzie serialu TVN! Kto dołączył do produkcji? Pierwsze zdjęcia z planu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×