"Diagnoza 3" odcinek 12. Michał znaleziony pobity i nieprzytomny! Bogna i Artman aresztowani! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Michał znaleziony pobity i nieprzytomny! Mimo wstrząśnienia mózgu i złamanych żeber chce dorwać odpowiedzialnych za nielegalne transplantacje. Bogna i Artman zostają aresztowani! Zobacz, co jeszcze wydarzy się w 12. odcinku "Diagnozy"!

Multimedia

"Diagnoza 3" odcinek 12. we wtorek, 20.11.2018 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Michał dochodzi do siebie po tym jak został znaleziony pobity i nieprzytomny kilkadziesiąt kilometrów od Rybnika. Ma wstrząśnienie mózgu i złamane żebra, mimo to chce jak najszybciej wrócić do pracy i kontynuować poszukiwania osób odpowiedzialnych za nielegalne transplantacje.

Anna szaleje z niepokoju o Michała! Artman chce się wycofać z układu z Bogną [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Artman jedzie do domu Bogny. Zostaje ją w fatalnej formie - jest pijana, ma wszystkiego dosyć. Okazuje się, że prowadzenie nielegalnego biznesu nie do końca jest jej wyborem. Artman pomaga Bognie dojść do siebie.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki serialu Diagnoza wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Michał nie chce przyznać się do tego, że nie czuje się dobrze. Wówczas musiałby przez kilka tygodni znów być na zwolnieniu. Wolski dostaje odpowiednie leki, ale ból jest tak silny, że zwiększa dawkę... Michał i Anna udają się do prokuratora. Chcą wiedzieć, jak to się stało, że policja zgubiła Wolskiego i naraziła jego życie. Wilecki tłumaczy się mętnie, Anna i Michał mu nie wierzą. Jednak sugestia prokuratora, że ktoś z siatki przestępczej musiał pomóc Wolskiemu, daje Annie do myślenia - spodziewa się, że zrobił to Artman. Konfrontuje się z nim, Jan nie zaprzecza... Trwają przygotowania do operacji nielegalnego przeszczepiania, gdy do willi wpada CBŚP. Następuje aresztowanie Bogny, Artmana i reszty personelu.

Będzie 4. sezon! Powrócą Oliwier i siostra Anny? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×