"Diagnoza 3" odcinek 13. Podziemie transplantacyjne rozbite, ale Artman na wolności! Jaka była jego rola? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Szajka zajmująca się nielegalnymi przeszczepami zostaje rozbita. Leśniewska i Wolski są pewni, że to koniec ich walki, a Bogna i Jan zostali aresztowani. Ku ich totalnemu zaskoczeniu, Artman pojawia się w pracy! Zobacz, co wydarzy się w ostatnim odcinku trzeciego sezonu "Diagnozy"!

Multimedia

"Diagnoza 3" odcinek 13. we wtorek, 27.11.2018 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

W 13. finałowym odcinku serialu "Diagnoza" do Anny i Michała docierają wiadomości o zatrzymaniu w Rybniku szajki zajmującej się nielegalnymi przeszczepami. Aresztowani są także lekarze. Leśniewska i Wolski triumfują, czują ulgę. Są pewni, że to koniec ich walki, że Bogna i Jan zostali aresztowani. Ku ich totalnemu zaskoczeniu, Artman pojawia się w pracy!

Jan Englert wraca do serialu TVN! Oliwier Krynicki zmartwychwstanie? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jan przekazuje Annie informację, że aresztowanie Bogny i rozbicie podziemia transplantacyjnego to jego zasługa. Współpracował z CBŚP… Leśniewska rozmawia z Wolskim o Artmanie i jego układzie z policją. Dochodzi między nimi do kłótni. Michał nie może uwierzyć, że Jan kolejny raz wymknął się wymiarowi sprawiedliwości. Po rozmowie z Anną Wolski jest zdenerwowany, kolejny raz bierze leki - chce się "odprężyć".

SPRAWDŹ! Nowe odcinki serialu Diagnoza wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Sylwia, wraz z policją, szuka grobu męża. W lesie znajdują naruszoną ziemię. Policjant wzywa ekipę techniczną do pomocy. Wanda odbiera wyniki rutynowych badań pracowniczych. Ma podwyższony jeden marker, który może wskazywać na nowotwór. Lekarz sugeruje zrobienie dodatkowych analiz. Przerażona Jureczko zgadza się. Gdy odbiera wyniki, jest w szoku! Adwokat Bogny odwiedza Sylwię i proponuje jej spotkanie ze swoją klientką. Po wahaniu Makusz zgadza się. Adwokat aranżuje rozmowę Sylwii z Bogną w drodze na posiedzenie aresztowe. Mróz kreuje się na ofiarę Artmana, precyzyjnie manipuluje Sylwią.

Będzie 4. sezon! Powrócą Oliwier i siostra Anny? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na SOR przywożą rannych ekologów z protestu przeciwko składowisku odpadów. Jednym z poszkodowanych jest Szymon Brock (Maciej Stuhr). Sadzik bada Szymona. Okazuje się, że panowie się znają i nie przepadają za sobą. Jan otrzymuje telefon od dyrektora szpitala. Ten informuje go, że chce zgłosić jego kandydaturę na stanowisko ordynatora chirurgii. Artman przegląda korespondencję. Wśród listów znajduje tajemniczą kopertę bez znaczka. Zaciekawiony otwiera ją i wyciąga zdjęcie. Kamienieje, zszokowany i przerażony!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×