"Diagnoza 3" odcinek 5. Langer będzie sparaliżowany? Targnie się na swoje życie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 5. odcinek 3. sezonu "Diagnozy". W życiu Langera robi się coraz bardziej dramatycznie. Mężczyzna nie będzie mógł pogodzić się ze swoją niepełnosprawnością! Czy przez to targnie się na swoje życie? A może całkowicie zamknie się w sobie? Sprawdźcie, co wydarzy się w 5. odcinku "Diagnozy 3"!

Multimedia

"Diagnoza 3" odcinek 5. we wtorek, 2.10.2018 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Gdy Artman (Adam Woronowicz) bada pacjenta VIP dowiaduje się, że była u niego również dr Leśniewska (Maja Ostaszewska). Zaalarmowany idzie z tym do Bogny (Danuta Stenka), sugerując przeniesienie byłego ministra. Mróz szybko organizuje miejsce dla VIPa w stacji dializ w Katowicach.

Kiedy Langer (Wojciech Zieliński) usiłuje pogodzić się z myślą, że będzie musiał żyć z jedną sprawną ręką, Maria (Aleksandra Konieczna) przynosi mu kolejną druzgocącą informację. Nieusunięty podczas operacji fragment kości może się przemieścić i pogłębić paraliż, a to oznacza całkowitą niesprawność Langera. Karol nie okazuje po sobie, że te wieści są dla niego jak wyrok śmierci...

Operacja Langera nie powiodła się! Anna odkrywa prawdę o pacjencie Bogny! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Anna i Michał (Maciej Zakościelny) przyjeżdżają do Gdańska by szukać informacji związanych z pacjentem VIP i feralną operacją nerki, którą Leśniewska wykonała kilka lat temu. Zapisy w archiwum i informacje ze stacji dializ jednoznacznie wskazują, że zabieg omyłkowego usunięcia zdrowej nerki mógł tak naprawdę być precyzyjnie zaplanowany... Anna i Michał są przerażeni swoim odkryciem...

SPRAWDŹ! Nowe odcinki serialu Diagnoza wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Tymczasem Artman pojawia się w Rogowie, w miejscowości związanej z jego przeszłością. Tam poznaje Sylwię Makusz (Matylda Podfilipska) i jej córeczkę. Dziewczynka ciągle kaszle, a lekarze są bezradni, Artman sugeruje testy alergiczne.

Jan Englert wraca do serialu TVN! Oliwier Krynicki zmartwychwstanie? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Marta (Magdalena Popławska) postanawia usunąć się z życia Marcela i Zosi. Rozmawia o tym z Anną. Uważa, że tak będzie lepiej dla nich i dla niej samej, w końcu musi zacząć żyć własnym życiem. Kacper zaprasza Kalinę na randkę.

Na przyszpitalnym parkingu, Marta przez nieuwagę zastawia pewien samochód. Jego właścicielem okazuje się być prokurator Paweł Wilecki (Mateusz Kościukiewicz). Artman dowiaduje się, że Anna była w Gdańsku i szukała informacji o feralnej operacji nerki. Opowiada jej swoją wersję wydarzeń. Anna mu nie wierzy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • . (gość)

    Podbijam pytanie o utwór w tym odcinku.

    25.09.2018 23:41
  • Mhm (gość)

    Co to za piosenka w odcinku?

    25.09.2018 22:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×