"Diagnoza 3" odcinek 9. Sylwia identyfikuje zwłoki! Czy to jej zaginiony mąż? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Artman towarzyszy Sylwi do komisariatu w Redłowie, żeby zidentyfikować odnalezione w lesie zwłoki. Przy okazji wyciąga od policji informacje o tajemniczym zaginięciu Makusza. Michał udaje jako potencjalnego dawcę organów do przeszczepu. Czym zakończy się wizyta w transplantacyjnym podziemiu? Zobacz w 9. odcinku trzeciego sezonu serialu "Diagnoza".

Multimedia

"Diagnoza 3" odcinek 9. we wtorek, 30.10.2018 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

W 9. odcinku "Diagnozy" Artman jedzie z Sylwią Makusz do komisariatu w Redłowie, w związku z koniecznością identyfikacji odnalezionych w lesie zwłok. Okazuje się, że nie jest to ciało jej męża. Gdy Sylwia składa dodatkowe zeznania, Artman rozmawia z policjantem i wyciąga od niego informacje o tajemniczym zaginięciu Wojtka Makusza.

Danuta Stenka: Cieszę się, że gram czarny charakter. Bogna mnie fascynuje [WIDEO]Zobacz więcej

Artman zawozi Makusz do jej domu na wsi. Sylwia, po zaginięciu męża, rzadko tu zagląda. Teraz chce tylko odebrać pocztę, zabrać jakieś drobiazgi. Artman wszędzie widzi pamiątki po mężczyźnie, którego przed laty potrącił. Nie jest w stanie tego znieść... Gdy wraca do Rybnika, przed jego domem czeka Bogna. Żąda, by zerwał wszelkie kontakty z Sylwią.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki serialu Diagnoza wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

W willi na przedmieściach, która stanowi siedzibę podziemia transplantacyjnego, Michał, jako potencjalny dawca, zostaje poddany badaniom. Ich wyniki są dobre, Michał zgadza się więc na oddanie nerki. Dostaje pierwszą ratę umówionej sumy i ostrzeżenie, aby być dyskretnym. Anna, zaniepokojona długą nieobecnością Wolskiego, zaczyna go szukać. W końcu spotyka Michała, który opowiada jej o wizycie w tajnej klinice. Postanawiają powiadomić o wszystkim prokuratora Wileckiego.

Bogna przerażona wizytą Sylwii. Michał znika! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Olga kłóci się z Agnieszką, która zarzuca Bujak, że ta nie traktuje ich związku poważnie. Nieoczekiwanie Olga wręcza partnerce bilety na lot do Holandii. Chce żeby wzięły tam ślub. Agnieszka jest bardzo zaskoczona.

Na SOR zostaje przywieziona siostra zakonna z ostrym bólem brzucha. Kalina, jako lekarz dyżurny, przejmuje pacjentkę. Ku zaskoczeniu wszystkich okazuje się, że siostra zna dobrze Wysocką. Kalina razem z nią jest w zakonnym nowicjacie!

Będzie 4. sezon! Powrócą Oliwier i siostra Anny? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×