"Diagnoza". 4. sezon dużo ciekawszy od poprzednich? Zobaczcie, co dzieje się na planie serialu TVN!

Premiera 4. sezonu "Diagnozy" już wkrótce na antenie TVN. Na planie serialu wciąż trwają prace nad nowymi odcinkami historii Anny, Michała, Artmana i pozostałych lekarzy z rybnickiego szpitala. Co o 4. sezonie mówią aktorzy "Diagnozy"? Zobaczcie naszą relację z planu!

Multimedia

Widzowie 4. sezonu serialu "Diagnoza" mogą liczyć na mocny wątek kryminalny i nową aferę, w którą będą uwikłani ich ulubieni bohaterowie. Nie zabraknie też intryg Bogny oraz Artmana, który do swoich niecnych planów będzie tym razem wykorzystywał ambitną Dagmarę.

Czy awansowany na ordynatora oddziału chirurgii lekarz trafi w 4. sezonie do więzienia? -Jesteśmy w takim miejscu, gdzie wszystko może się jeszcze wydarzyć - odparł tajemniczo w rozmowie z Telemagazyn.pl Adam Woronowicz, czyli serialowy Artman.

Anna na tropie afery ekologicznej oraz powrót Oliviera i jego córki! Co jeszcze w nowych odcinkach?Zobacz więcej

Nowy sezon "Diagnozy" zapowiada się też dużo ciekawiej dla Michała. Bohater, w którego wciela się Maciej Zakościelny będzie zmagał się z uzależnieniem od leków. -Moja historia będzie bardzo współgrała z głównym wątkiem. Bardzo dużą rolę odegra stan stan - psychiczny i fizyczny, w którym się znajduje Wolski - powiedział nam Maciej Zakościelny.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki serialu Diagnoza wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Jak potoczy się zawikłana historia chirurg Leśniewskiej w 4. sezonie? Jaką rolę w jej życiu odegra nowy lekarz Szymon (Maciej Stuhr)? Czy Artmana dosięgnie zemsta Bogny (Danuta Stenka)? Zobaczcie naszą relację z planu 4. sezonu "Diagnozy". Byliśmy tam z kamerą!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ina (gość)

    Tego Stuhra nikt nie lubi - oglądalność spadnie! Ja tez przestaję oglądać!

    12.03.2019 18:17
  • Jolik (gość)

    Proszę o jakieś spójne daty...w Świecie Seriali jest data 19 luty-jaka data 1 odcinka 4 serii.

    17.02.2019 12:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×