"Diagnoza". Aktorzy z serialu TVN o szansach "Zimnej Wojny" na Oscara. Jak typują?

"Zimna Wojna" to polski kandydat do Oscara. Film Pawła Pawlikowskiego z Joanna Kulig i Tomaszem Kotem w rolach głównych został nominowany w trzech kategoriach. Jak szanse "Zimnej Wojny" oceniają gwiazdy serialu TVN pt. "Diagnoza"? Sprawdźcie, jak typują!

Multimedia

"Zimna Wojna" została nominowana do Oscara aż w trzech kategoriach. Film Pawła Pawlikowskiego powalczy w kategorii „najlepszy film nieanglojęzyczny”. Autor dzieła został nominowany w kategorii „najlepszy reżyser”, a Łukasz Żal powalczy o statuetkę w kategorii „zdjęcia”. Jak szanse "Zimnej Wojny" oceniają gwiazdy serialu TVN pt. "Diagnoza"?

"Zimna wojna" i "Roma" idą łeb w łeb. Czym się różnią te produkcje? Który film zasługuje na większe uznanie?Zobacz więcej

Najnowszej produkcji Pawła Pawlikowskiego kibicuje między innymi Adam Woronowicz. Aktor, który w serialu "Diagnoza" wciela się w postać Artmana przyznał w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl, że jest dobrej myśli. -"Zimna Wojna" bardzo się podobała w Stanach Zjednoczonych. Postać Joasi Kulig jest już mega rozpoznawalna w Stanach - ocenił Woronowicz. Podobnego zdania jest również Aleksandra Adamska, czyli serialowa Dagmara. Aktorka ubolewa jednak nad brakiem nominacji dla Joanny Kulig.

Nieco sceptycznej o szansach "Zimnej Wojny" na Oscara wypowiadał się Maciej Zakościelny, czyli doktor Wolski z "Diagnozy". Aktor przyznał, że jest oczarowany filmem Alfonsoa Cuaróna pt. "Roma".

Czy to właśnie produkcję Netflixa typuje Maciej Zakościelny na zwycięzcę w kategorii „najlepszy film nieanglojęzyczny”? Zobaczcie wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×