"Diagnoza". Będzie 4. sezon! Powrócą Oliwier i siostra Anny? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Diagnoza" nie zakończy się na trzecim sezonie! Producentka serialu zapowiedziała, że powstanie kolejna seria! Wiadomo też, że powrócą znani z wcześniejszych odcinków bohaterowie. Poznajcie szczegóły!

Multimedia

"Diagnoza" - kiedy 4. sezon?

Jesienią 2018 roku widzowie mogą oglądać 3. sezon serialu "Diagnoza". Wiadomo już jednak, że na tym nie koniec! Producentka Dorota Kośmicka-Gacke zdradziła, że "Diagnoza" powróci z kolejnymi odcinkami wiosną 2019!

Danuta Stenka: Cieszę się, że gram czarny charakter. Bogna mnie fascynuje [WIDEO]Zobacz więcej

Okazuje się także, że w 4. sezonie znowu zobaczymy Oliwiera Krynickiego (Jan Englert), który przeżył próbę samobójczą w więzieniu! Dorota Kośmicka-Gacke zapowiedziała także, że być może na ekran powróci też Beata (Weronika Rosati) - siostra Anny (Maja Ostaszewska).

SPRAWDŹ! Nowe odcinki serialu Diagnoza wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

- Nie mamy na razie miejsca dla Weroniki. W tym sezonie jej nie będzie. Przypominam, że "Diagnoza" to tylko 13 odcinków na sezon, a każdy ma tylko 40 minut. Mamy w obsadzie wielu wspaniałych aktorów drugoplanowych jak Sonia Bohosiewicz czy Beata Ścibakówna. Dla nich też nie mamy tyle czasu ekranowego, ile byśmy chcieli (...) W końcu to siostra głównej bohaterki, więc może się tak stać, że znowu będzie potrzebna - powiedziała producentka "Diagnozy" w rozmowie z "Faktem". Jak rozwiną się te wątki? Przekonamy się już wkrótce!

Jan Englert wraca do serialu TVN! Oliwier Krynicki zmartwychwstanie? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ona (gość)

    Już nie mogę się doczekać 4 sezonu, serial jest genialny

    20.11.2018 22:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×