"Diagnoza Betty". Niemiecki medyczny hit powraca na antenę Romance TV! Kim jest nowa Betty?

Doskonała wiadomość dla fanów serialu "Diagnoza Betty". Nowa Betty, nowe historie! Od 2 lutego, w każdą sobotę o g. 18:10 Romance TV będzie emitować nowe odcinki o perypetiach pielęgniarek i lekarzy z Karlsklinik.

Multimedia

"DIAGNOZA BETTY" - NOWE ODCINKI OD SOBOTY, 2 LUTEGO, O GODZINIE 18:10 NA ANTENIE ROMANCE TV

W 49. odcinku serialu "Diagnoza Betty" Betty pragnie pomóc Yannickowi w jego związku z Avą, z czego mężczyzna jest nieszczególnie zadowolony. Talula próbuje się dowiedzieć, kim jest nowy kolega, mający dołączyć do ich zespołu. Tymczasem Mira opiekuje się pacjentem, Uwe Spechtem. Diagnozuje u niego rzadką chorobę, nad którą akurat w tej chwili pracuje. Helena von Arnstett nie wierzy w przypadki i ma wątpliwości co do rzetelności badań prowadzonych przez Mirę. Dokładnie je sprawdza i odkrywa pewne nieścisłości.

Kiedy premiera nowego sezonu serialu o sympatycznej pielęgniarce? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 50. epizodzie serialu Hanna i Talula są świadkami wypadku i poznają przy okazji atrakcyjnego mężczyznę, który udziela poszkodowanemu pierwszej pomocy. Hanna jest zaskoczona, gdy nieznajomy jedzie z nią do kliniki. Natomiast Betty jest ciekawa nowego ordynatora, który dzisiaj po raz pierwszy będzie miał dyżur na izbie przyjęć. Ale ma tyle pracy, że nie udaje się jej spotkać z doktorem Sternem. Kiedy w końcu go poznaje, jest niezmierne zaskoczona. A tymczasem Yannick zaprasza Avę na randkę. Jednak dziewczyna unika spotkań. Oliver radzi Yannickowi, żeby nadal walczył o uczucia Avy. W końcu Yannick wymyśla dla niej specjalną niespodziankę.

W rolę nowej Betty wciela się Annina Hellenthal. Aktorka urodziła się w 1983 roku w Bochum. Do tej pory występowała w takich produkcjach jak m.in. "Londyn, miłość, gołębnik", "Die Familiendetektivin" czy "Adidas kontra Puma".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×