"Diagnoza Betty" sezon 5. Sympatyczna pielęgniarka powraca z nowym sezonem! Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Wraz z Nowym Rokiem na antenę Romance TV powróci sympatyczna pielęgniarka Betty. Cieszący się dużą sympatią widzów serial "Diagnoza Betty" opowiada o życiu pielęgniarek i lekarzy Kliniki Karola w Akwizgranie. Sprawdźcie, co wydarzy się w 5. sezonie "Diagnozy Betty"!

Multimedia

"DIAGNOZA BETTY" - NOWE ODCINKI OD NIEDZIELI, 12 STYCZNIA, O GODZINIE 19:00 NA ANTENIE ROMANCE TV

Od 12 stycznia w każdą niedzielę Romance TV zaprezentuje dalsze perypetie uroczej pielęgniarki Betty w premierowych odcinkach 5. sezonu niemieckiego serialu medycznego "Diagnoza Betty". Tytułowa bohaterka - Betty Dewald, jest silną i energiczną kobietą z dużym poczuciem humoru. W sytuacjach kryzysowych umie zachować zimną krew, dlatego znakomicie sprawdza się w swoim zawodzie. Poza pracą prowadzi burzliwe życie osobiste u boku swojego męża Olivera.

Niemiecki medyczny hit powraca na antenę Romance TV!Zobacz więcej

Co czeka fanów w 5. sezonie? W pierwszych odcinkach Betty i doktor Stern będą zajmować się pacjentką Anną Bechstein, ofiarą ciężkiego wypadku drogowego. Czy uda im się uratować kobietę? Oprócz tego pielęgniarka na prośbę dyrektora szpitala zajmie się szukaniem autora feralnych nagrań szpitalnych, za które klinika zostanie oskarżona przez jedną z pacjentek. Dla Betty będzie to kłopotliwe zadanie, ponieważ wie, kto jest odpowiedzialny za nagrane filmy.

Co zrobi w tej sytuacji? Dodatkowych zmartwień przysporzy jej będzie pogłębiający się kryzys małżeński. Pierwszy odcinek 5. serii zobaczymy w niedzielę 12 stycznia o godz. 19:00, a w każdą następną niedzielę o godz. 18:05 będą emitowane aż 2 nowe odcinki.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×