"Diagnoza". Danuta Stenka: Cieszę się, że gram czarny charakter. Bogna mnie fascynuje [WIDEO]

Danuta Stenka dołączyła do obsady serialu "Diagnoza" pod koniec 2. sezonu i sporo namiesza w kolejnym. Wciela się w twardo stąpającą po ziemi panią ordynator, Bognę Mróz. Czy jej bohaterka pozostanie zimna i przebiegła do końca? Sprawdź, co powiedziała nam aktorka!

Multimedia

"Diagnoza 3" we wtorki o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Bogna Mróz (Danuta Stenka) to nowa ordynator w szpitalu w Rybniku. Jest błyskotliwą, inteligentną i pewną siebie kobietą, która nigdy nie działa pod wpływem emocji. Interesują ją ambitni mężczyźni, którzy stanowią dla niej wyzwanie. Na pierwszym miejscu od zawsze stawia jednak karierę.

Bogna pozbyła się Michała celowo? Anna zastaje Wolskiego w dwuznacznej sytuacji! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Postać kreowana przez Danutę Stenkę pojawiła się w ostatnim odcinku 2. sezonu "Diagnozy". Od początku było wiadomo, że ma jakieś związki z Artmanem (Adam Woronowicz). Teraz okazuje się, że był on jej podopiecznym na uniwersytecie medycznym. Dzięki jej protekcji piął się po szczeblach kariery i niezwykle szybko otworzył przewód profesorski. Jan imponował Mróz. Na początku Bogna chciała jedynie go uwieść, ale z biegiem czasu zrodziła się w niej prawdziwa fascynacja. W spełnieniu przeszkadzała jednak Anna (Maja Ostaszewska).

SPRAWDŹ! Nowe odcinki serialu Diagnoza wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Dzięki swojej determinacji, Bogna dotarła na kierownicze stanowiska w zdominowanej przez mężczyzn chirurgii, zatem teraz potrafi być bezwzględna i okrutna. - Piekielnie mnie uradowała propozycja zagrania czarnego charakteru - przyznaje Danuta Stenka. - Bogna fascynuje mnie taka jaka jest. Dzięki niej mogę rozpoznać w sobie ten ciemny kolor i to jest niespodzianka dla mnie, jako człowieka - dodaje aktorka. Co jeszcze powiedziała nam o swojej bohaterce w "Diagnozie"? Czy Bogna do końca będzie czarnym charakterem?

Danuta Stenka i Maja Ostaszewska zachwycały na konferencji ramówkowej TVN [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×