"Diagnoza". Danuta Stenka musiała zrezygnować z grania. Co jej dolega?

Danuta Stenka dołączyła ostatnio do obsady serialu "Diagnoza". Okazuje się, że aktorka nie zawsze potrafiła cieszyć się swoją pracą, a jej problemy zdrowotne odbiły się na karierze.

Multimedia

Danuta Stenka już niedługo pojawi się w 3. sezonie serialu TVN "Diagnoza". Tymczasem okazuje się, że aktorka ma za sobą trudne przeżycia, które w dotkliwy sposób odbiły się na jej karierze aktorskiej.

Obsada promuje 3. sezon w Gdańsku! Akcja przeniesie się nad morze? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Danuta Stenka pochodzi z Gowodlina, małej miejscowości, co od początku kariery wpędzało ją w duże kompleksy. Perfekcjonistka, wiecznie krytyczna wobec samej siebie, szybko nabawiła się bezsenności. W końcu agentka, a zarazem przyjaciółka namówiła ją na wizytę u specjalisty. Okazało się, że Stenka cierpi na depresję.

Sugestią lekarza było, by w pracy świadomie zmniejszać sobie dystans, robić wyspy wolnego czasu, do których łatwiej dopłynąć. Jak we wszystkich zawodach, które korzystają z wolnej soboty i niedzieli – wspomina teraz Danuta Stenka.

Nowe osoby w obsadzie serialu TVN! Kto dołączył do produkcji? Pierwsze zdjęcia z planu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Aktorka nauczyła się czerpać radość ze swojej pracy i z entuzjazmem angażuje się w kolejne produkcje. W 3. sezonie serialu "Diagnoza" wcieli się w profesor Bognę Mróz, nową ordynator szpitala w Rybniku.

Ta zmiana w życiu aktorki to już kolejna radosna wiadomość. Nie tak dawno cieszyliśmy się, że do zdrowia wraca Piotr Fronczewski, który kilka dni temu musiał zostać przewieziony do szpitala.

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×