"Diagnoza". Jak skończył się 2. sezon serialu TVN? Co dolega Michałowi? Kim jest Bogna? [ZDJĘCIA]

Za nami finał 2. sezonu serialu "Diagnoza". W ostatnim odcinku doszło do wielu zwrotów akcji. Co się wydarzyło? Jak skończyła się 2. seria "Diagnozy"?

Multimedia

Po tym, jak Artman (Adam Woronowicz) został aresztowany, podczas przesłuchania oskarżył Krynickiego (Jan Englert) o porwanie jego dzieci. Okazało się jednak, że na niego także są haki.

Jan Englert: "Jak dostanę propozycję artystyczną, to jestem szczęśliwy" [WIDEO+WYWIAD]Zobacz więcej

W 13. odcinku serialu "Diagnoza" Anna (Maja Ostaszewska) spotkała przed szpitalem Krynickiego. Prezes Global Vity wyjawił, że na endometriozę chora jest także jego córka, Patrycja (Helena Englert). Kalecie (Aleksandra Konieczna) coraz bardziej ciążą obowiązki ordynatora, w ferworze pracy i przez biurokrację nie ma czasu na bycie lekarzem - praktykiem. Kiedy żaliła się na Annie i Dagmarze (Aleksandra Adamska) na dużą ilość papierkowej roboty, do Leśniewskiej zadzwonił telefon. Marta (Magdalena Popławska) powiedziała jej, że Artman chciał popełnić samobójstwo i jest w szpitalu. Po wizycie u niego stwierdziła, że ktoś musiał "pomóc" mu się powiesić, bo na wewnętrznej stronie jego dłoni widać, że walczył ze sznurem.

Anna i Michał (Maciej Zakościelny) odkryli, że Global Vita wyprodukował lek, który wywołuje endometriozę. Michał spotkał się z Patrycją i powiedział jej o wszystkim. Dziewczyna była w szoku. Olivier wziął udział w gali wręczenia nagrody dla "Człowieka Sukcesu". To on został uhonorowany statuetką. Kiedy dziękował na scenie, Patrycja przekazała realizatorowi materiał, na którym Anna demaskuje Krynickiego i Global Vita. Po skandalu, Oliwier w biurze, z pistoletem w ręku oczekiwał na policję.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki serialu Diagnoza wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Marta postanawia rozwieść się z Janem bez orzekania o winie. Michał zauważył u siebie niepokojące objawy - drżenie rąk i zaburzenia widzenia. Poddał się kompleksowym badaniom. Wyniki nie są dobre. Okazało się, że Michał ma początki stwardnienia zanikowego bocznego (choroby, którą miał Stephen Hawking)!

Kaleta poinformowała zespół, że rezygnuje ze stanowiska ordynatora, ale zostaje w szpitalu jako lekarz. Przedstawiła nową ordynator - prof. Bognę Mróz (Danuta Stenka). Okazało się, że kobieta zna się z Artmanem. - Myślałeś, że uciekniesz przede mną? - zapytała Jana. Bogna ma jakiś związek z próbą "wyeliminowania" Anny. Leśniewska poznała się z nową szefową. Wyczuła, że coś jest nie tak, ale nie przypomniała sobie sytuacji, w której już słyszała jej głos.

Danuta Stenka dołączyła do obsady! Będzie kluczową postacią w 3. sezonie? [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Serial "Diagnoza" powrócił na antenę TVN 20 lutego.W drugim sezonie "Diagnozy" do obsady dołączą nowi aktorzy. W serialu zobaczymy Jana Englerta, Łukasza Simlata. Bohaterowie w których się wcielą, rzucą nowe światło na przeszłość oraz związek Leśniewskiej i Artmana, niegdyś dwójki tak zakochanych w sobie ludzi, dziś zaciekłych wrogów. Oprócz nich w 2. sezonie "Diagnozy" wystąpi również Wojciech Zieliński, który wcieli się w kochanka ordynator Kalety.

Komentarze

Skomentuj
  • Leszek Czaja (gość)

    Świetny medyczno-kryminalny (kryminalno-medyczny ?) thriller. Oglądałem z zapartym tchem wszystkie 13 odcinków. Trochę mnie raził wątek śląski, sprawiał wrażenie doczepionego na siłę.

    16.05.2018 08:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×