"Diagnoza". Maciej Stuhr zagra w serialu dla żony! [ZDJĘCIA]

Jak wiemy, Maciej Stuhr dołączył do obsady 4. sezonu serialu "Diagnoza". Jak się okazuje, zagra w nim dla żony!

Multimedia

Maciej Stuhr w obsadzie serialu "Diagnoza"!

W ostatnim, specjalnym odcinku 3. sezonu serialu "Diagnoza", pojawił się Maciej Stuhr. Jak się okazało, nie był to gościnny występ, aktor dołączył do obsady i już w nowym sezonie zobaczymy go pośród głównych bohaterów. Maciej Stuhr słynie z unikania seriali i gry przede wszystkim w filmach. Wyjątek zrobił dla serialu "Belfer". Dlaczego zdecydował się na występ właśnie w "Diagnozie"? Dla żony, Katarzyny Błażejewskiej! Aktor wyjaśnia:

Ta rola to prezent dla niej. Bardzo chciała, żebym kiedyś zagrał lekarza. Zapytałem więc moich przyjaciół z serialu "Diagnoza", czy nie pomogliby mi spełnić tego marzenia.

Jak widać, przyjaciele spełnili jego prośbę i już w 4. sezonie serialu "Diagnoza" Maciej Stuhr dołączy do głównych bohaterów.

Odcinek specjalny po finale sezonu! Maciej Stuhr nowym bohaterem! [CO SIĘ WYDARZY, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

SPRAWDŹ! Nowe odcinki serialu Diagnoza wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Kolejny sezon zapowiada się obiecująco, nie szczędząc widzom emocji. Jak zdradziła Kasia Śliwińska-Kłosowicz, główna scenarzystka, główni bohaterowie staną w obliczu śmiertelnego zagrożenia, a poza znanymi z produkcji bohaterami, między innymi Mają Ostaszewską, Danutą Stenką czy Maciejem Zakościelnym, na ekranie pojawią się także Jan Englert i Weronika Rosati. Oraz Maciej Stuhr, który z miłości do żony zdecydował się na rolę w serialu, czego nie ma w zwyczaju. Pozostaje czekać do premiery 4. sezonu serialu "Diagnoza"!

Ruszyły zdjęcia do 4. sezonu! Englert, Rosati i Stuhr w nowych odcinkach! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×