"Diagnoza". Pierwsze zdjęcia z planu medycznego serialu TVN! [WIDEO+ZDJĘCIA]

TVN opublikował pierwsze zdjęcia z planu swojego nowego serialu medycznego TVN, pt. „Diagnoza”. Zobaczcie, jak aktorzy prezentują się w roli lekarzy i pacjentów śląskiego szpitala w Rybniku.

Multimedia

"Diagnoza" to 13-odcinkowy serial medyczny TVN, którego premiera odbędzie się jesienią br. Główną bohaterką „Diagnozy” jest Anna Nowak (w tej roli Maja Ostaszewska), którą widzowie poznają w dramatycznych okolicznościach. Anna, na skutek wypadku, straci pamięć. Leżąc w jednym ze śląskich szpitali, pod troskliwą opieką lekarzy, a szczególnie dr Macieja Wolskiego (w tej roli Maciej Zakościelny), będzie próbowała odzyskać swoje życie. Niestety pojawi się ktoś, kto zrobi wszystko by Nowak nigdy nie poznała prawdy o swojej przeszłości...

O czym jest nowy serial TVN z Mają Ostaszewską w roli głównej? Zobacz więcej

W nowej produkcji TVN wystąpią też, m.in. Magda Popławska, Michał Czernecki, Anna Smołowik, Aleksandra Konieczna, Sonia Bohosiewicz, Beata Ścibakówna, Antoni Królikowski, Józef Pawłowski oraz Aleksandra Adamska. W galerii możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu "Diagnozy". Zobaczcie, jak aktorzy prezentują się w roli lekarzy i pacjentów śląskiego szpitala w Rybniku.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień DObry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Filmoloźka (gość)

    Ostaszewska to swietna aktorka. Serial z nia bedzie super. Szkoda ze odeszla z Drugiej Szansy ale sie nie dziwie.

    29.07.2017 05:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×