"Diagnoza" sezon 4. Jan Englert wraca do serialu TVN! Oliwier Krynicki zmartwychwstanie? [WIDEO+ZDJĘCIA]

To nie koniec wątku Oliwiera Krynickiego w serialu "Diagnoza". Dorota Kośmicka-Gacke poinformowała, że twórcy zdecydowali się przywrócić do serialu postać graną przez Jana Englerta. Czy to oznacza, że Oliwier Krynicki z "Diagnozy" zmartwychwstanie?

Multimedia

Finał 2. sezonu serialu "Diagnoza" przyniósł zaskakujące rozwiązanie. Oliwier (Jan Englert), który kierował tajną akcją wprowadzenia do sprzedaży śmiertelnego leku popełnił samobójstwo, a przynajmniej tak sądzili do tej pory widzowie.

Po tym jak w finale 2. sezonu Anna (Maja Ostaszewska) przy współpracy z Wolskim (Maciej Zakościelny) i córką Krynickiego (Helena Englert) zdemaskowali Oliwiera, zobaczyliśmy scenę, w której mężczyzna celuje sobie w głowę z pistoletu. Czy padł strzał?

Danuta Stenka: Cieszę się, że gram czarny charakter. Bogna mnie fascynuje [WIDEO]Zobacz więcej

Pewnie nie, skoro producentka "Diagnozy" Dorota Kośmicka-Gacke, w rozmowie z "Faktem" poinformowała w środę (19.09), że Krynicki powróci:

Mogę zdradzić czytelnikom Faktu jako pierwszym, że przywracamy do naszej opowieści Jana Englerta! Jego mroczna postać bardzo spodobała się widzom. Postanowiliśmy ich posłuchać i odwrócić jego śmierć. Okaże się, że jego bohater przeżył. Nie spodziewaliśmy się, że ludzie tak bardzo polubią czarny charakter - powiedziała

Kontynuację wątku Oliwiera Krynickiego i jego córki zobaczymy w 4. sezonie "Diagnozy", którego premiera planowana jest na wiosnę 2019 roku. Co sądzicie o tym pomyśle? Spodziewalibyście się powrotu Jana Englerta do serialu "Diagnoza"?

Zobacz galerię

Jan Englert opowiada o swoim wątku w serialu "Diagnoza":

Komentarze

Skomentuj
  • Roba (gość)

    OMG...... Znowu Englertowa?????!!! Po co i komu to potrzebne???? skoro jest zajęta byciem gwiazdą w serialu AXN promowanym na hit jesieni (patrz podróba BELFRA)...... Taaaa i pewnie szykuje się wątek z jej MATKĄ która całkiem przypadkowo gra od początku.....

    19.09.2018 16:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×